Farming Simulator 19 Ücretsiz Oluyor!

• Konuyu başlatan UBerk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 83
  • Görüntüleme 17B
Steam'de ki 100 TL'lik oyun bedava vermelerini sebebi Epic Games'in daha çok kişiye ulaşması. Yoksa adamların "oyunculara bu oyunu hediye edelim. Sevinsinler." gibi bir düşüncesi yok. Böyle bedava oyun vermeseler Epic Games'i kim, neden indirsin? Fortnite vs. oynamayan birisi indirmez. Amaçları daha çok indirmeye ulaşmak.
Herhalde onun için yapacak. Amaçları daha çok kişiye hitap etmek. O dediğin düşünceyi hiçbir firma düşünmez merak etme. Burada neyi ifade ettiğini anlamadım.

Herhalde onun için yapacak. Amaçları daha çok kişiye hitap etmek. O dediğin düşünceyi hiçbir firma düşünmez merak etme. Burada neyi ifade ettiğini anlamadım.
Aynen, ben de aynı fikirdeyim.
İfade ettiğim şu; şu an Epic Games, Steam'e göre baya bir geri de. Steam'in bedava oyun vermesine gerek yok. Çünkü binlerce oyun var ve çoğu dünya genelin de en çok oynanan oyunlar. Steam her türlü indiriliyor o yüzden. Epic Games daha yeni bir platform olduğu için sadece Fortnite vs. oynayan birisi indirir. Eee bu da Steam'in indirmelerinin yanında çok küçük bir değer. Anlatmak istediğim daha çok indirmeye ulaşmak. Fortnite dışın da pek bilinir oyunları yok. Rainbow Six Siege falan da eklemişler sanırım. Zaten oyun Steam'de mevcut. Şahsen ikisi arasın da kalsam Steam'den alırım oyunu. Hem arayüzü vs. daha kolay ve launcher daha hızlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı