Farming Simulator 19 Ücretsiz Oluyor!

• Konuyu başlatan UBerk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 83
  • Görüntüleme 17B
Aynen çözdüm ilk eklediğim bariyer oldu. 😃 Ama oyundan çabuk sıkıldım. Tek başına zor oluyor. ( Simülasyon oyunlarını seven biriyim.)
Courseplay modu tam da bu soruna yönelik. Harika bir mod. Ayarlıyorsun, kendisi yapıyor, o sırada sen yapılması gereken diğer şeylerle ilgilenebiliyorsun.
1580478401328.png

Sağda ilerideki pulluk çekiyor, tarlayı sürüyor, soldaki de onun sürdüğü yere kanola ekiyor.

Deneyebileceklerinizi tek tek yazmak yerine buradan yazacagim.
1.) Tarayıcıdan giriyorsanız Launcher'dan girin, Launcher'daysanız tarayıcıdan girin.
2.) Sayfayı yenileyin.

Deneyebileceklerinizi tek tek yazmak yerine buradan yazacagim.
1.) Tarayıcıdan giriyorsanız Launcher'dan girin, Launcher'daysanız tarayıcıdan girin.
2.) Sayfayı yenileyin.
Buldum ama farklı yöntemle buldum telefondan epic games sitesine giriş yapıp ordan siparişi verip kütüphaneye indirdim pc den de şuan indiriyorum
🤣🤣😂
Epic Games, bu kez bir efsaneyi ücretsiz dağıtacak! 30 Ocak'ta ücretsiz oluyor.

Eki Görüntüle 490919Eki Görüntüle 490920
Arkadaşlar eğer ki yakında yazıyorsa telefondan epic games e giriş yapin ordan oyunu kütüphaneye indirin sonra pc den indirin ve bu şekilde sorun çözülmüş olucak🤗

Son düzenleme:
Steam'de ki 100 TL'lik oyun bedava vermelerini sebebi Epic Games'in daha çok kişiye ulaşması. Yoksa adamların "oyunculara bu oyunu hediye edelim. Sevinsinler." gibi bir düşüncesi yok. Böyle bedava oyun vermeseler Epic Games'i kim, neden indirsin? Fortnite vs. oynamayan birisi indirmez. Amaçları daha çok indirmeye ulaşmak.
Epic Games Unreal Engine kullanıcıları için 500.000$ destek yaptı. Blender'e 12.000.000$ yardım yaptı.
Adamlar para kazanıyor ve bağış da yapıyorlar.
Sırf bunun için kaydoldum. Gözünden sallama.

Epic Games Unreal Engine kullanıcıları için 500.000$ destek yaptı. Blender'e 12.000.000$ yardım yaptı.
Adamlar para kazanıyor ve bağış da yapıyorlar.
Sırf bunun için kaydoldum. Gözünden sallama.
Oraya buraya destek yaptı diye mi indireceğiz? Klasik tilt kitle yine geldi. Unreal fanısın. Seninle tartışamam. Sonuçta ne desem Unreal Engine'yi öveceksin. Sadece destek yaptığı için indirmiş. Komik. Ayrıca bir de gözünden sallama demişsin. Senden başka kim böyle nedenler için indiriyor acaba? "Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline."
Bana bağış yaptı mı? Hayır. O zaman konu kapanmıştır, indirmem için hiç bir neden yoktur. Değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı