Fatih Erbakan'dan altılı masa eleştirisi

Hayır hocam, iktidarın her yeri örümcek ağı sardığı hiç bir yerde bu olmaz. Mesela ABD'de olur. Hatta kongre binası baskını silahlı olsa idi olaylar çok farklı olabilirdi.

Ancak Rusya gibi bir yerde işlemez. Çünkü her şey Putin denen herife bağlı. Medya, emniyet, asker ve en önemlisi yargı. Bunlardan bir tanesi bile iktidarın elinde ise onu düşürmek imkansızdır.
Ben de onu diyorum zaten, devrimin bir yerde gerçekleşip gerçekleşmeyeceği her zaman o ülkenin kendi iç dinamiklerine bağlıdır. (İktidarın ülke üzerinde ne kadar nüfuz elde ettiği vs.) O yüzden de bana göre devrimler çok geciktirilmemelidir. Silahlı kuvvetlerin ve polisin kimin tarafında olduğu da çok önemli.

Doğrudur. Hayatım boyunca ne kendi dini inancım dışındaki birini yakma isteğim oldu ne de tarikatlara destek verdim. Hayatımda hiçbir kere "prf" ve "dr" statüsü ile ülke yönetip, ekonomiyi bitirmedim.

Ekonomiyi mi bitirdi güldürme beni %300 maaşlara zam yapmış adam milleti daha iyi kalkınsın diye siz bu sol ve sağ kafa ile köle gibi yaşamaya devam edin.

Ekonomiyi mi bitirdi güldürme beni %300 maaşlara zam yapmış adam milleti daha iyi kalkınsın diye siz bu sol ve sağ kafa ile köle gibi yaşamaya devam edin.
Yahu malum bak şimdi.

2009 asgari ücret 590 TL
2022 asgari ücret 5500 TL

2009'da 45 Litre yağ
2022'de 31 Litre yağ
Alınabiliyor. Yani yapılan zamların hiçbir işlevi yok.

14 - 15 yaşında olan çocuklara cinsel olgunluğa eriştiğini iddia edip, evlenebileceğini savunan, ümmetçi kafasında biri. Böylelerini gündeme getirmeye gerek yok.

Maaşlara zam yapmak yerine, alım gücünü artırsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı