Çözüldü Fax ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Normalde çok eski bir iletişim teknolojisi fakat sanırım burada "facts (gerçekler)" anlamında kullanılmış.
Fax neyin kısaltmasıdır? ↓ ↓ ↓ ↓

Dosya Ekleri

• FAX Neyin Kısaltması.PNG
    FAX Neyin Kısaltması.PNG
    12,4 KB · Görüntüleme: 957
Fax neyin kısaltması?
Çok akıllısınız gerçekten. Google'a yazmak hiç aklıma gelmemişti. Gerçek faks'tan bahsetmiyorum. Gerçek faksı biliyorum zaten.
Kız arkadaşımın dediğine göre bu bir akımmış ve şarkıda fax dediği için yazılıyormuş. Şarkıdaki söz yani. :D
Şarkıdan duyuyorum ama ne demek olduğunu çözemedim. Orta parmak falan da diyor. Garip açıkçası.

Çok akıllısınız gerçekten. Google'a yazmak hiç aklıma gelmemişti. Gerçek faks'tan bahsetmiyorum. Gerçek faksı biliyorum zaten.

Şarkıdan duyuyorum ama ne demek olduğunu çözemedim. Orta parmak falan da diyor. Garip açıkçası.
Fax günümüzün anlamıyla facts yani gerçekler demek.

Ben de merak ettim, ne demek acaba. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk mesajı yazan arkadaş cevabı vermiş zaten ama yine de söyleyeyim. Muhtemelen TikTok videosunu çeken arkadaş ''facts'' nasıl yazılıyor bilmediği için duyduğu gibi, ''fax'' yazmış. TikTok kullanan birisinden bunu beklerim ben. Yani İngilizcenin gerçekten de iyi bir ders olduğunu düşünüyor ve İngilizcenin en iyi ders olduğunu savunan kişilere katıldığını belirtmiş.

Geri
Yukarı