Faydalı anime önerisi

fatih1453fk1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, aradığım anime türü Slice of Life, yani kısaca izlediğim zaman bir ders çıkarabileceğim, yaşayış şeklime etki edebilecek türden bir şey. Şu an Yahari Ore No izliyorum ve gerçekten animedeki çocuğun hayatı benimkine aşırı benziyor. Ne zaman ne yapması gerektiği vs. ders çıkardığım bir anime. O türden bir anime var mı? Teşekkürler.

Tsubasa var :D
hayallerinden vaz geçme peşinden koş.
Bu turnuvayı kazandığımda seninle beraber Brezilya'ya gideceğim Roberto.

Welcome to the NHK
3 gatsu no lion
Koe no Katachi (film)
Shigatsu wa Kimi no Uso
ReLife

Bu animeleri dikkatli izlersen gerçekten çok değerli replikler yakalayabilirsin. Şimdiden iyi seyirler.

Arkadaşlar, aradığım anime türü slice of Life, yani kısaca izlediğim zaman bir ders çıkarabileceğim, yaşayış şeklime etki edebilecek türden bir şey. Şu an yahari ore no izliyorum ve gerçekten animedeki çocuğun hayatı benimkine aşırı benziyor. Ne zaman ne yapması gerektiği vs. ders çıkardığım bir anime. O türden bir anime var mı? Teşekkürler.

Naruto :D

One Piece olabilir arkadaşlık ve belirlediği hedefte gözü kara giden adam. Hyouka olabilir ya da.

OP'nin neresi Slice of Life dostum?

Aynı şekilde Naruto'da Slice of Life değil ve önerdiğiniz 2 animeden ne gibi bir ders çıkarabilir arkadaş merak ettim açıkçası.

Ben Erased veya Yesterday wo Utatte önerebilirim, çok ders çıkarabileceğin veya yaşam biçimine etki edecek tarzda animeler değil yalnız onu belirteyim.

Geri
Yukarı