Fedora vs Endeavour OS

Ben de olan oyunların hepsini Linux Windows'tan daha iyi oynatıyor.
Doğrudur hocam pek hakim olduğum bir alan değil o yüzden bir şey diyemiyorum.
Deneyebilirsiniz farklı DE'ler, KDE'den daha hafifler.
Aslında en sağlıklısı deneyip karar vermek ama işte ona çok fırsatım olmuyor kurduğum gibi kullanacağım öyle bir DE arıyorum.
Fedora (Gnome yerine Plasma) bana kalırsa. Performans vs. konusunda daha iyi.
Fedora baya bir farkla önde gidiyor gibi :) Bu arada Gnome baya yol katetmiş ama hala ısınamadım. O yüzden Gnome zaten düşünmüyorum.

Doğrudur hocam pek hakim olduğum bir alan değil o yüzden bir şey diyemiyorum.

Aslında en sağlıklısı deneyip karar vermek ama işte ona çok fırsatım olmuyor kurduğum gibi kullanacağım öyle bir DE arıyorum.

Fedora baya bir farkla önde gidiyor gibi :) Bu arada Gnome baya yol katetmiş ama hala ısınamadım. O yüzden Gnome zaten düşünmüyorum.

Daha fazla RAM kullanımı vs. oluşturmaması için Gnome kullanmamanızı istedim. Benim de hoşuma gitmiyor açıkçası en sevdiğim KDE Plasma.

Daha fazla RAM kullanımı vs. oluşturmaması için Gnome kullanmamanızı istedim. Benim de hoşuma gitmiyor açıkçası en sevdiğim KDE Plasma.
Katılıyorum KDE gerçekten çok iyi geliştirilmeye devam ediyor aşırı derecede yol kattetti. Ama Deepin hiç kullanmadım şekli şemali hoşuma gidiyor bir şans versem mi yoksa en iyi dost eski dosttur diyerek KDE'den şaşmasam mı bilemedim.

Katılıyorum KDE gerçekten çok iyi geliştirilmeye devam ediyor aşırı derecede yol kattetti. Ama Deepin hiç kullanmadım şekli şemali hoşuma gidiyor bir şans versem mi yoksa en iyi dost eski dosttur diyerek KDE'den şaşmasam mı bilemedim.

Deepin de tatlı denilebilir ancak performansı hakkında pek bilgim yok, daha önce denemedim.

KDE dağıtımların alayı bence kötüdür. Performans sorunları vardır ve karasızdır. Tabi benim sistemimde böyle.
KDE biraz ağır olduğundan düşük sistemlerde sıkıntı çıkarabilir.
m136hanq0m591.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı