FegeyaOS Beta 1 - Fegeyake çekirdeği

FegeyaLang 0.1 çıktı! FegeyaOS için geliştirilen bir dil. Nesne yönelimli olmayı planlıyoruz.

GitHub: FerhatGec/fegeya-lang
Wiki: FerhatGec/fegeya-lang
Muhteşem bir arayüz ile yeni widget destekli FegeyaOS Beta 1. 18 Ocak'ta yayınlacanak.

Dosya Ekleri

• tekkelimeylemuhte.png
    tekkelimeylemuhte.png
    392 KB · Görüntüleme: 77
Yaptığınız işi çok takdir ediyorum, bütün ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Video oyun desteği, kısıtlı olabilir. Ama ilerleyen yıllarda kendini daha da göstermesini beklediğimiz "bulut tabanlı oyun platformları" sayesinde bu işletim sisteminin çoğu oyuna destek vereceğini de tahmin ediyorum. Bunu söylememin nedeni, arkadaşlar temkinli yaklaşabilir. Hâlbuki, önü açık bir işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. İmkânım olursa, maddî desteğimi sunmaya çalışacağım.

Arkadaşlar, BugFinder ve geliştirici ihtiyacımız var. Gönüllü olarak açık kaynak projemizde rol almak istiyorsanız sizi de projemize bekleriz. Ayrıca projemizin ismini Fusion olarak değiştirdiğimizi belirtmek isteriz.

Fegeya Facebook Grubu
Fusion Geliştirici Ağı
Fegeya Topluluğu Discord Sunucusu

Yaptığınız işi çok takdir ediyorum, bütün ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. Video oyun desteği, kısıtlı olabilir. Ama ilerleyen yıllarda kendini daha da göstermesini beklediğimiz "bulut tabanlı oyun platformları" sayesinde bu işletim sisteminin çoğu oyuna destek vereceğini de tahmin ediyorum. Bunu söylememin nedeni, arkadaşlar temkinli yaklaşabilir. Hâlbuki, önü açık bir işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. İmkânım olursa, maddî desteğimi sunmaya çalışacağım.

Çok teşekkür ederiz. Etrafınızda açık kaynak geliştirmek isteyen geliştirici varsa, ya da BugFinder olmak isteyen, projemize memnuniyetle bekleriz.

Güncellenmesi gerektiğini düşünerekten konuyu hortlatıyorum.

Geliştirici ekibin ellerine sağlık. Çok güzel gidiyor çalışmalar. Web sitesi var mı projenin?

Yanlış hatırlamıyorsam belirli aralıklarla çıkıp, böyle iddialarda bulunup, az oynanmış bir Linux dağıtımı sunan, bir grup vardı baltalamak istemem ama.

Yanlış hatırlamıyorsam belirli aralıklarla çıkıp, böyle iddialarda bulunup, az oynanmış bir Linux dağıtımı sunan, bir grup vardı baltalamak istemem ama.
Konunun başına bakarsanız projedeki arkadaşlar orada kendi çekirdeklerini geliştirmişler. Projede değilim fakat sonuna kadar destekliyorum.

Köstek olmak yerine destek olun arkadaşlar.

Geri
Yukarı