PiluX v1.3 BETA kullanıcıları için yayınlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamlar beta sürümüne katılmak istiyorum. Eklerseniz sevinirim. İstediğiniz testler varsa eğer paylaşabilirim.
Sistemimde harici ekran kartı yok. Ekran kartı olmayan sistemlerde nasıl çalışacağına bakabilirim.
[email protected]

Son düzenleme:
Şuan halen test aşamalarındayım. İmkan da baya kısıtlı. Biter bitmez BETA kullanıcıları mail alacaklar.
E-Posta'ya şu anlık bakamıyorum ama en az 5 posta geldiğinden eminim. Telefonum ötmeden durmuyor. :)

20200511_004940.jpg

Bu konu hakkında blog yazarsan sevinirim. Nasıl kendini geliştirdiğin ile ilgili. Ortaya çok güzel bir içerik çıkabilir.
@181272
Şuan halen test aşamalarındayım. İmkan da baya kısıtlı. Biter bitmez BETA kullanıcıları mail alacaklar.
E-Posta'ya şu anlık bakamıyorum ama en az 5 posta geldiğinden eminim. Telefonum ötmeden durmuyor. :)

Eki Görüntüle 559130
Kolay gelsin. :kalp:

Bu arada bir sorum olacak. Nasıl yükleyeceğiz? Normal Windows yükler gibi Rufus mu kullanacağız?

Harbi çok merak ettim, bana da söyleyin nasıl Linux düzenleniyor. :D
PiluX'u sanırım Ubuntu'yu düzenleyerek yaptınız, sıfırdan başlamadınız?
Ayrıca kendini geliştirmek için yaptığın aşamaları merak ettim doğrusu. 3 yıl önceki bir konunu gördüm. Ubuntu'yu öğrenmek istiyordun. :D
Vakit olursa ona da zaman gelecek. Ama bu yıl içerisinde değil. Vakit bulursam söz uzun ve ayrıntılı blog yazısı yazacağım. :)

Linux hayatına ilk adım attığımda açtığım konuyu okumak isteyenler: Linux öğrenmek istiyorum. (Windows'ta gelişmiş kullanıcıyım.)

Bu arada bir sorum olacak. Nasıl yükleyeceğiz? Normal Windows yükler gibi Rufus mu kullanacağız?
Evet. Rufus ile yazdıracaksınız. Kurulum ekranı sizi yönlendirecektir. :)

Bu konu hakkında blog yazarsan sevinirim. Nasıl kendini geliştirdiğin ile ilgili. Ortaya çok güzel bir içerik çıkabilir.
PiluX Custom OS isminde bir proje başlattık ve çalışmaları sürüyor. PiluX'u alıp değiştirerek farklı bir işletim sistemi (daha doğrusu Linux Dağıtımı) yapmanıza olanak sunuyor. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı