Müdür nereye şikayet edilir?

@lgS öGRENCiSiDetux Müdürden siz korkuyor olabilirsiniz. Ama ben mesela konu sahibi yerinde olsam bir gün. Asla korkmam isimde yazarım hatta şikayetçi olduğumuza açık açık söylerim. Hiçbir şey yapamaz. Yaparsa daha çok suçlu olacağını müdürün azıcık beyni varsa kendisi debilir zaten.

@lgS öGRENCiSiDetux Müdürden siz korkuyor olabilirsiniz. Ama ben mesela konu sahibi yerinde olsam bir gün. Asla korkmam isimde yazarım hatta şikayetçi olduğumuza açık açık söylerim. Hiçbir şey yapamaz. Yaparsa daha çok suçlu olacağını müdürün azıcık beyni varsa kendisi debilir zaten.
Dostum bir tike basmak bu kadar zor değil. Emin ol okul müdürü ve il veya ilçe milli eğitim müdürünün kahve arkadaşı olma ihtimali var..

Dostum bir tike basmak bu kadar zor değil. Emin ol okul müdürü ve il veya ilçe milli eğitim müdürünün kahve arkadaşı olma ihtimali var..
Tamam tabi efendim(kahkaha atanlar)
Zor olmadığını biliyorum zaten ama basmaya gerek yok. Bir şey yapamaz. Herkes eşittir ben kimseden korkmam.
Korkma ilçe milli eğitim müdürü arkadaşı çıkarsa bide öğretmenler sözlünü 40 50 verirse o zamanda ağla.

Bakın salaklık etmeye gerek yok neden öğretmenlerle aran bozulsun ki.

Bizzat sana karşı böyle bir davranış sergilediyse, ismini gizlesen de gizlemesen de senin şikayet ettiğini anlıcak. Okulunla pek bi bağın yoksa isim vererek şikayet et. Bi sıkıntı çıkarırsa başka okula geçersin direkt. (Hakkı yok falan ıvır zıvır yapmayın, hak hukuk kalmadığı için arkası sağlam olan adam istediğini yapar, yaptırır.)

Yeni konular

Geri
Yukarı