Kurs öğretmeni nereye şikayet edilir?

Sonuna kadar haklısınız kardeşim, öğretmense de öğretmenliği bilecek. Siz oraya öyle muamele görmeye gitmiyorsunuz. Tabii ki siz de saygısızlık etmeyeceksiniz, öğretmen de öğretmenliği bilerek ona göre davranacak.

Benim hiçbir hatam olmadı ama iki de bir lakap takıyor, argo konuşuyor. Kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor.

Anlıyorum, hatanız olsa da öyle lakap takmaması gerekir. Gerekli uyarıyı yapar ve geçer. Ne olursa olsun, kimsenin kimseyi küçük düşürmeye ve gururunu incitmeye hakkı yoktur. Dediğim gibi durumu veline açıkla, onlar da yarın kurs idaresine gidip durumu belirtsin. Gereken yapılmayacaksa da gerekirse kaydını aldıracağını belirtsin. Dershaneler öğrenci kaybetmek istemez, geri dönüşünü de bekliyor olacağım.

Anlıyorum, hatanız olsa da öyle lakap takmaması gerekir. Gerekli uyarıyı yapar ve geçer. Ne olursa olsun, kimsenin kimseyi küçük düşürmeye ve gururunu incitmeye hakkı yoktur. Dediğim gibi durumu veline açıkla, onlar da yarın kurs idaresine gidip durumu belirtsin. Gereken yapılmayacaksa da gerekirse kaydını aldıracağını belirtsin. Dershaneler öğrenci kaybetmek istemez, geri dönüşünü de bekliyor olacağım.

Tamam ben rehber öğretmeni ve kurum müdürü ile görüşeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı