Müdür nereye şikayet edilir?

Neyse ki yatak döşek hasta olup göz önünden kayboldum. He o sarkıntıda müdürün bir tanıdığıydı hatta benim inadıma müdür gözümün önünde sarılıp öptü. Ayrıca dik durdum ama gerçekten öyle bir şey yüzünden tutanağıma yazılsaydı acı olurdu.

Neyse boş verdim zaten artık her zaman gizliliğimi koruyorum.

Tutanak yazarsa yazsın siz şikayetinize devam edin olay madem bu kadar ciddi polise verin CİMER'e milli eğitime şikayet edin tutanak gelirsede imzalayın gitsin siz hakkınızı aramazsanız ezilip gidersin hadi sen aramadın bari başkasına bunu önerme.

Tutanak yazarsa yazsın siz şikayetinize devam edin olay madem bu kadar ciddi polise verin CİMER'e milli eğitime şikayet edin tutanak gelirsede imzalayın gitsin siz hakkınızı aramazsanız ezilirsin hadi sen aramadın başkasına bunu önerme.
Dostum olay bitti, ucuz atlattım ama haklısın.

Müdürün sistematik bir baskı anlayışı varsa Eğitim Sen ilgilenir. ÖVDER'in de amacı bu zaten.
İyimiş valla bir dahakine direk oraya gidiyorum :D

Bizzat sana karşı böyle bir davranış sergilediyse, ismini gizlesen de gizlemesen de senin şikayet ettiğini anlıcak. Okulunla pek bi bağın yoksa isim vererek şikayet et. Bi sıkıntı çıkarırsa başka okula geçersin direkt. (Hakkı yok falan ıvır zıvır yapmayın, hak hukuk kalmadığı için arkası sağlam olan adam istediğini yapar, yaptırır.)
Bir kaç kişiye daha yapıyormuş.

Geri
Yukarı