Fenerbahçe 4-1 Başakşehir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PFDK gibi niye okuyor galiba arkadaş. Fenerbahçe 4-1 Başakşehir adlı konudan nasıl holiganlık çıkardı bilmiyoruz ama tükürük saçıyorsun :) geldiğin gibi konunun zevki kalmadı biz ne güzel farklı takımdan arkadaşlarla da güzelce konuşuyorduk. Senin gibi zayıf insanlar yüzünden bu ülkede sadece futbol değil tüm yaşam geriledi neredeyse.
Holiganlığa niye gelmesin, kendinizi de bir parça mağdur göstererek hakem ile kazanılmış haksız galibiyeti aklamaya çalışıyorsunuz. Tükürük saçarak konuşmaktan bahseden kişinin mesajı da aşağıdaki gibi olunca çok ciddi tutarsızlık oluyor.
Bir süredir kötü giden Fenerbahçe için böyle bir oyun yapacakları çok belliydi. Amaç akıllarda fener kötü gidiyordu biz de yarışta tuttuk dedirtmekti ve görüyorum ki başakşehir hariç her takımdan ses çıkıyor. Fenerbahçe 2-1'lik skoru 11-11 iken yakaladı. Başakşehirin yedek kulübesini basıp yumruk atmaya çalışan Fatih terimden yanlış anlaşılma olduysa özür dileriz diyen Göksel gümüşdağ'ın fenerin otobüsü kurşunlandığında neler söylediğini hepimiz biliyoruz. Serdar azizin temas etmediği oyuncuya etmiş gibi penaltı verdiklerini de gördük üstelik daha birkaç hafta önce. Josef'in çifte girdiği pozisyonda fener Beşiktaş maçında hakemin kırmızı veremediğini de gördük. Saydığım maçlar da başakşehir adına da Beşiktaş adına da hatalar yapılmıştır ben bunun aksini iddia etmiyorum kesinlikle. Fenerin lehine hata yapıldığı zaman ağızlarından salyalar akıtan ama kendi lehlerine hata yapıldığı zaman "varmış yokmuş bunları geçelim" diyen malum şahsın vizyonunda olan insanlar mümkünse futbolun hiçbir noktasında bulunmasınlar. Her hafta birçok hakem hatası oluyor ne hikmetse bir tek Fenerbahçe'nin lehine yapılan hatalar basına damga vuruyor. Geçen yıl da "zorlu" muhabbeti dönüyordu ama ne hikmetse "arkadan itilen, desteklenen" Fenerbahçe 7 yıldır şampiyon olamıyor. En anlamsız gelen nokta da aynı akşam Galatasaray'ın Twitter hesabının paylaşımı oldu. Kara geceymiş. Muğdat çelik sahanın ortasında voleybol oynarken, malum kulübün teknik direktörü yedek kulübelerini kafes dövüşüne çevirirken, hakkı olmayan bir kupayı almak için 50 defa şikayet edip ret yiyen takımlar türerken, tüm futbol basın mecrasında malum kulübün destekçileri önemli pozisyonlara getirilirken Türk futbolunun üstüne "karanlık" çökmüştü zaten. Aydınlanmak isteyen için güneş her gün doğuyor. Karanlığı tercih edense gözlerini kapatmaya devam edebilir. Gün gelip futbol kulüplerinin teker teker satılmaya başlandığını gördüğünüz zaman kimlerin karanlıkta saklandığını kimlerinse aydınlığın arkasından yürüdüğünü anlayacaksınız zaten. Herkese saydılar. 11 oyuncuyla oynanan bu sporu son 4 maçında rakipleri 10 kişi bırakılarak oynatılan takımın alakası olmayan bir olayla ilgili açıklama yapması bana leş yemek için tüneyen akbabaları hatırlatıyor.

Nefretten bahsediyorsunuz konunun açılış amacı bile başlı başına holiganlık üzerine kurulu. Maçı izlemeyen biri şu konuyu açınca maçta mağdur edilen Fenerbahçe zanneder. Bu kadar at gözlüğü ile yorum yapan başka takım taraftarı yoktur. 3 maçtır evinde yenilirken Erol Bulut'u çarmıha gerenler hakem ile kazanınca 180 derece döndüler. Halbuki adil bir yönetim ile bu maç da diğer 3 maçtan farksız olacaktı.
Komiksiniz gerçekten. Maçı izleyen biri zaten Erol Bulut'u savunmaz. Maç kazanıldıysa Caner'in attığı toplar sayesinde kazanıldı. Hala Anadolu takımı gibi orta-gol taktiğiyle oynatıyor. 9 kişi Başakşehir'i zor yendiler. Hakem maçı iyi yönetmedi ve o kırmızıyı Fenerbahçe yeseydi şuan kimsenin lafı çıkmazdı. Çünkü sizin gibi insanların tek amacı sevmediğiniz takım kaybetsin, hakkı yensin. Dalga geçebilmek için futbol izliyorsunuz. Hakem ile kazanılmadı bu maç. Başakşehir kazanacak kadar iyi oynamadı zaten. Adil bir yönetim olsaydı o gol yenmemiş olurdu ve Gustavo da büyük ihtimal o kadar hırslı bir hareket yapmazdı durum 0-0dayken. Başakşehir iyi savunma yapamadı orta açılan toplarda ki Fenerbahçe bunu değerlendirip goller bulurdu. Başakşehir de buldu diyelim 2-2 biter evlerine dağılırlardı. Tek amacınız nefret. Objektif yorum yapmayı bırak sadece dediğim gibi dalga geçebilmek, rakip takımın taraftarlarına laf atabilmek için futbol izliyorsunuz.

Holiganlığa niye gelmesin, kendinizi de bir parça mağdur göstererek hakem ile kazanılmış haksız galibiyeti aklamaya çalışıyorsunuz. Tükürük saçarak konuşmaktan bahseden kişinin mesajı da aşağıdaki gibi olunca çok ciddi tutarsızlık oluyor.
Mağdur göstermeye falan çalıştığımız yok hakemin yaptığı hataları red mi edeceğiz. Senin galiba nefretin var bize. Git kendin 2 3 yerde futbol biliyorum diye rakip lehine verilmiş kararları söyleyip aleyhine olanları söyleme. Sonra da o bu şu kollanıyor dersin. Bu hafta sonu ben Trabzonspor'dan 3 puan bekliyorum.Sizi yenerlerse ne olacağı az çok belli.
Komiksiniz gerçekten. Maçı izleyen biri zaten Erol Bulut'u savunmaz. Maç kazanıldıysa Caner'in attığı toplar sayesinde kazanıldı. Hala Anadolu takımı gibi orta-gol taktiğiyle oynatıyor. 9 kişi Başakşehir'i zor yendiler. Hakem maçı iyi yönetmedi ve o kırmızıyı Fenerbahçe yeseydi şuan kimsenin lafı çıkmazdı. Çünkü sizin gibi insanların tek amacı sevmediğiniz takım kaybetsin, hakkı yensin. Dalga geçebilmek için futbol izliyorsunuz. Hakem ile kazanılmadı bu maç. Başakşehir kazanacak kadar iyi oynamadı zaten. Adil bir yönetim olsaydı o gol yenmemiş olurdu ve Gustavo da büyük ihtimal o kadar hırslı bir hareket yapmazdı durum 0-0dayken. Başakşehir iyi savunma yapamadı orta açılan toplarda ki Fenerbahçe bunu değerlendirip goller bulurdu. Başakşehir de buldu diyelim 2-2 biter evlerine dağılırlardı. Tek amacınız nefret. Objektif yorum yapmayı bırak sadece dediğim gibi dalga geçebilmek, rakip takımın taraftarlarına laf atabilmek için futbol izliyorsunuz.
Aslında 2. yarıda organize ataklar yaptık bence.Sonuçta orta yap gol taktiğinden uzak olarak ikiye birlerle rakip ceza sahasına girip şut deneyen bir Fenerbahçe izledim ben.

Mağdur göstermeye falan çalıştığımız yok hakemin yaptığı hataları red mi edeceğiz. Senin galiba nefretin var bize. Git kendin 2 3 yerde futbol biliyorum diye rakip lehine verilmiş kararları söyleyip aleyhine olanları söyleme. Sonra da o bu şu kollanıyor dersin. Bu hafta sonu ben Trabzonspor'dan 3 puan bekliyorum. Sizi yenerlerse ne olacağı az çok belli.
Benim nefretim yok. Hakem 10 tane büyük hata yaptıysa 8'i sizin lehinize. Kaldı ki maçın en büyük hatası maçın 10. dakikasında oluyor ve o sırada 1-0 gerideyken 10 kişi kalmanız gerek. Ondan sonra maçın gidişatının nasıl olacağını sen benden daha iyi biliyorsun.

Trabzonspor için 3 puan duasına çıkıp beni nefret ile suçlaman da güzelmiş kardeş. 😂

Benim nefretim yok. Hakem 10 tane büyük hata yaptıysa 8'i sizin lehinize. Kaldı ki maçın en büyük hatası maçın 10. dakikasında oluyor ve o sırada 1-0 gerideyken 10 kişi kalmanız gerek. Ondan sonra maçın gidişatının nasıl olacağını sen benden daha iyi biliyorsun.

Trabzonspor için 3 puan duasına çıkıp beni nefret ile suçlaman da güzelmiş kardeş. 😂
Duasına çıkmadım. Sadece zirve yarışına onları sokmak için 3 puan alacaklarını iddia ettim. Yazdığım belli kararlardan kaç tanesi bizim kaç tanesi onların lehineymiş git bak.

Aslında 2. yarıda organize ataklar yaptık bence.Sonuçta orta yap gol taktiğinden uzak olarak ikiye birlerle rakip ceza sahasına girip şut deneyen bir Fenerbahçe izledim ben.
Hocam 2. yarının çoğu zaten adamlar 9 kişiydi. Sağ kanatları otobandı resmen. Ondan önce sürekli top dönüp dolaşıp Caner'e geliyor orta açıyor bizimkiler vuramıyor ya da kaçırıyor. Thiam'la Ademi'nin birbirleriyle uyumu sıfır. Bomboş kaleye falan giderken anlaşamadılar.

Duasına çıkmadım. Sadece zirve yarışına onları sokmak için 3 puan alacaklarını iddia ettim. Yazdığım belli kararlardan kaç tanesi bizim kaç tanesi onların lehineymiş git bak.
Trabzonspor'u favori gördüğünüze göre ligde diğer takım maçlarını pek izlemiyorsunuz sanırım ya da nefretiniz sizi kör etmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı