Fenerbahçe kader, Galatasaray liderlik sınavında

Gol olmayacak diye çok korktum. 30. dakikalarda topu defansta çok çevirmeye başladılar hata yaparlar diye düşünüyordum. Beklediğim hatayı Muslera yapıyordu da Allah'tan kurtardılar pozisyonu. Halil Dervişoğlu'nu da çok tebrik ederim, bizim ligdeki en ufak temaslarda kendini yere bırakanlara alışınca bu da bırakacak dedim ama aslanlar gibi koştu. Bizim oyunculardan yıllardır beklediğim şey buydu. Helal olsun çocuk kendini bırakmadan koşmaya devam etti.

Galatasaray sanki eskiyi hatırlayıp öyle oynuyor gibi. Mükemmel bir şekilde oynuyor.

Süper Lig'de kaybettiğimiz maçlar değil, buradaki maçlar çok önemli.

Tırnaklarımı yedim ya. Yahu bir takım hiç mi şut çekemez. Önceki mesajımda "Golü atamayacağız diye çok korktum" demiştim şimdi anladım neden korktuğumu. Uzun zamandır maç izlemiyordum. Fırsatını bulmuşken bakayım dedim kafayı yiyecektim. Maç çok zevkliydi topu çok güzel taşıdık, çok güzel pozisyonlara girdik ama bir türlü son vuruşu yapamadık. Bu maçı en az 3 golle kapatabilirdik.

Kendimiz adına eleştirilecek çok pozisyon var. Hakem içinde tartışılacak konular var. Ya karşı takım göz göre göre süreye oynuyor neden bir kart falan bir şey göstermiyor. Faullerde top kaçırmalar, taçta top vermemeler, kalecinin uyuşukluğu...
Allah inşallah Mustafa Muhammed'i affetmez.
Üstat maçı izledin sanırım. Sence bizden maçın adamı kim olurdu?

Tırnaklarımı yedim ya. Yahu bir takım hiç mi şut çekemez. Önceki mesajımda "Golü atamayacağız diye çok korktum" demiştim şimdi anladım neden korktuğumu. Uzun zamandır maç izlemiyordum. Fırsatını bulmuşken bakayım dedim kafayı yiyecektim. Maç çok zevkliydi topu çok güzel taşıdık, çok güzel pozisyonlara girdik ama bir türlü son vuruşu yapamadık. Bu maçı en az 3 golle kapatabilirdik.

Kendimiz adına eleştirilecek çok pozisyon var. Hakem içinde tartışılacak konular var. Ya karşı takım göz göre göre süreye oynuyor neden bir kart falan bir şey göstermiyor. Faullerde top kaçırmalar, taçta top vermemeler, kalecinin uyuşukluğu...

Üstat maçı izledin sanırım. Sence bizden maçın adamı kim olurdu?
Maçın adamı Marcao idi bence. Yaptığı top çalmalar, kurtarışlar mükemmeldi.

Onun dışında Nelsson'da iyi oynadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı