Fernando Alonso Aston Martin ile anlaştı

Aston Martin ya güzel bir kontrat verdi ya da güzel bir proje sundu. Ben güzel bir kontrat verdiklerini düşünüyorum.

(Aldığı maaşı görmeden yazmıştım sonra vazgeçip paylaşmamıştım.) Klasik Alonso
Bu anlaşma ile beraber Oscar Piastri'nin seneye Alpine'de olması garanti. Piastri'nin gelmesine sevindim.
Mclaren söyleniyor. Peki Alpine takımına Oscar geçerse Mclaren'e kim geçer sizce? Ya da tam tersi olduğunda kimi düşünüyorsunuz?

Mclaren söyleniyor. Peki Alpine takımına Oscar geçerse Mclaren'e kim geçer sizce? Ya da tam tersi olduğunda kimi düşünüyorsunuz?
Riccardo seneye devam edeceğini açıklasa da bu performansını sürdürürse şutlanacağını düşünüyorum. En büyük adaylar Mclaren diğer serilerdeki pilotları Colton Herta ve OWard en büyük adaylar.
Piastri Mclaren ile anlaşırsa Alpine kimi alır, hali hazırda Piastri'den başka iyi bir genç yeteneği yok. Ricciardo Renault'ta iyiydi, Ocon'u süpürmüştü, tekrardan takım arkadaşı olabilirler mi bilemiyorum. De Vries'de var Alpine için pek mantıklı gelmiyor. Sürpriz bir Ricciardo hamlesi olabilir. Maaşı yüksek daha uygun birini de isteyebilirler.

Riccardo seneye devam edeceğini açıklasa da bu performansını sürdürürse şutlanacağını düşünüyorum. En büyük adaylar Mclaren diğer serilerdeki pilotları Colton Herta ve OWard en büyük adaylar.
Piastri Mclaren ile anlaşırsa Alpine kimi alır, hali hazırda Piastri'den başka iyi bir genç yeteneği yok. Ricciardo Renault'ta iyiydi, Ocon'u süpürmüştü, tekrardan takım arkadaşı olabilirler mi bilemiyorum. De Vries'de var Alpine için pek mantıklı gelmiyor. Sürpriz bir Ricciardo hamlesi olabilir. Maaşı yüksek daha uygun birini de isteyebilirler.
Son dakika paylaştılar. Haklı çıktınız zaten Alpine'nin o şartlarda alacağı en iyi genç pilot akademisindeki Piastri'idi. Piastri 2023'de Alpine için yarışıyormuş.

Ricciardo'yu hiç anlamıyorum. Adam geç frene uygun şasili araçlarda iyi ama Mclaren böyle değil ve hiç uyum sağlamak için çabalamadı. Sadece yarışlarda fırsat veya imkan olursa bekledi. Bunun dışında diş göstermemesine çok üzülüyorum.
İlk senesinde bir de o kadar umutluydu insanlar.

@Hikmet Benol Bende mesajını gördükten sonra baktım ve resmi olarak açıklanmış. Bakalım Mclaren'de ne olacak. Ricciardo gidebilir böyle devam ederse. Radikal bir adım atacağını düşünmüyorum Riccardo'nun. Mclaren aracı ona uymuyor.

Mclaren dışında boş koltuk Williams var. Oraya ya De Vries gider ya da Williams akademi sürücüsü Sargeant. Ancak Sargeant için erken olduğunu düşünüyorum. En büyük aday De Vries gibi. Ricciardo boşta kalırsa belki bir seçenek olabilir ama Ricciardo, Williams'ta yarışmaz bence.

Mick Hass ile devam edecek. Zhou'nun kontratı da 1 yıllık, seneye devam edecek gibi duruyor. Devam etmezse Pourchaire kendi sürücülerini gelir büyük ihtimal. Ferrari'nin eskisi gibi müşteri takımlarında egemenliği yok. Schwarzman falan gelseydi iyi olurdu.

Son düzenleme:
1659463687431.png

Garip işler dönüyor. Doğruysa Piastri için sevinirim, Ocon'un garip savunmalarına maruz kalmaz.

Ocon'un savunmalarında bir gariplik yok. Macaristan özelinde böyle yaptı diye adamı günah keçisi ilan etmenin mantığı yok.

Piastri'nin de kendi açıklaması. Umarım seneye koltuksuz kalmaz da Alpine ve Mclaren'den birinde yarışır.

Hep aklıma şu cümle geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alonso... En büyüğü mü bilmiyorum ama çok büyük... Bütüm takımı dağıttı, üstüne story atıp haraketini yaptı.
Ferrari zaten karışık... Sezon şimdi güzel olmaya başladı işte.
Yok mu Alpine'in Vettel'i açıklaması? Harbi çok eğlenirim.

Son düzenleme:
Keşke ama Vettel dönmez. Kendisi bıraktı zaten, Aston Martin ile devam ederdi zaten takım istiyordu.
Aynı fikirdeyim, Vettel Alonso gibi değil bir daha dönmez bence de.
Ben sadece kaosu seviyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı