Ferrari model müdür koltuğu BNW1656 incelemesi

Şuan bu koltuğun nerede satıldığı hakkında bir bilgim yok ancak modeli belli. Üretici firma Tekzen mobilya olsa gerek.
Bunun dışında yalnızca bu modele bağlı kalma, bu imajda farklı model koltuklar da geliyor Hepsiburada.com'a.

Cevabınız için teşekkürler. Zamanında Tekzen mobilyaya gittim, malesef stoklarında kalmamıştı. Üretici firmayı tespit etmeye çalıştım, sanırım Adore mobilya idi galiba, oradada tevellülden kalkmış. Bu modeli özelikle bulmaya çalışmamın sebebi, birkaç yıl once bu modeli koçtaşta denemiştim, ve (bu fiyat grubunda) sırt yapıma gore böylesine tam oturan daha ergonomik bir modele henüz rastlamadım. Tabi o zaman ihtiyacım yoktu ve yinede şimdi almadığıma biraz pişman odum. Internette bir kaç benzer model buldum farklı üreticilerden fakat oturup deneyemeden nasıl olacağı anlaşılmıyor tabi. Neyse olmazsa artık başka bir model bulacağız, yinede teşekkürler.

Adore bu model koltukların her daim yeni bir jenerasyonunu sunar piyasaya, Hepsiburada'da rastlamışsındır.
Veya direkt olarak firmanın kendi resmi sitesinde.

Ve koltuk alırken ayarlanabilir olmasına dikkat et, az önce Arka Sokakların son bölümünü bitirdim, belim 2 büklüm

Bu konunuzu daha önce görmemiştim sanırım.

Her zamanki gibi yine güzel bir konu açılmış tarafınızca. Elinize, ağzınıza sağlık.

Siz koltuğu alalı, aradan 1 seneden fazla zaman geçmiş. Koltuğun durumu ne ? Videoda koltuğu met etmenize değmiş mi Rıza Baba ?

1 seneyi aşınca çok temas ettiğimiz deri bölgelerde yıpranmalar oldu haliyle
Sırt kısmı ilk günki gibi, bir yıpranma olmadı.
Bana kalırsa 300 lirayı daha anlamlı bir yere harcayamazdım
İleride kendime bir koltuk alırsam 700 liralık ayarlanabilir modellerine yöneleceğim

Ben bir kaç ay önce çok aradım bulamadım.

Gerçekten güzel bir koltuk. Bence kendine bir yönetici koltuğu düşünüyorum kısmet ise alacağım.

Hayırlı olsun. Okurken gözümden kaçmış. Oturduğumuz yer deri değilmiş. deri olup olmadığını soracaktım. Bu arada benimde kasa incelemem olacak yakında. Hatırlarsan Corsaır 660t graphıte serisinden kasam vardı. Servise yolladım tamir edemeyince para iadesi yaptılar yerine başka bir model aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…