Fiat arabalar nasıldır?

Anladım biliyoruz fiyatlarını. Bende diyorum Joy paket al Egea alma diye. ikisi aynı kalite olsaydı aynı para mı olacaktı?
..... Tamam birader ben şimdi boş paket egea alcaktım ortalama piyasası 160.000tl . Ama sen öyle diyince dedım ben niye megane almıyorum yaa adam haklı ? Hemen aradaki 100.000tl farkı verirsen megane alıyorum.

Egea teneke değil arkadaşlar. Sanki Türkiye-Almanya gidiyorsunuz. Megane 480.000 TL iken niye alırsın ki? Sanarsın zorla sana Mercedes aldırıyorlar.

Fiat ile ilgili konu açılsa birileri sallıyor. Yok şu sıkıntılı yok bu karoseri kötü diyorsunuz bir de genelleme yapıyorsunuz global sorun değil ki bu?

2020 Fiat Egea Urban Plus 1.3 Multijet 95 HP 173.900 TL. Bak bakalım bu fiyata araç var mı? Karşılaştırdığınız şeyin gram bir anlam taşımadığını anlıyorsunuz. BMW ile kıyaslamayın. Ne kadar ekmek, o kadar köfte.

Son düzenleme:
Fiyatı neyse kendisi de o, fazlasını beklememek lazım. O fiyatta gayet tercih edilebilir arabalar üretiyor Dünya çapında, bizdeki vergi sistemine bakarsak bence Toyota Corolla gibi daha iyi alternatifi de var yakın fiyatlarda.

Araba alacaksa bence en iyisi olmalı diyorum bende.
O zaman seni Rolls-Royce / Bentley / Mercedes S gibi arabaları alırken görelim. Avrupa/Amerika'da yılda 60 bin Euro/Dolar üstü para kazanıp da insanlar bu tribe girmiyorlar, o alım güçlerine rağmen birkaç aylık maaşları kadar araba alıyorlar genellikle. B ve C segment premium altı arabalar peynir ekmek gibi satılıyor zengin ülkelerde bile. Türkiye'deki birinin girdiği tribe bak. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı