Fiat Coupe 20VT nasıldır?

limonculhayvan

Attopat
Daha fazla  
Bu arabayı alıp motor swaplamak çift turbolamak veya yazılım atarak güçlendirmek istiyorum. Sizce güzel mi?

Son düzenleme:
Sıradışı bir otomobile benziyor. Sesi de fena değil. Modifiye konusunda pek bir bilgim yok ama bahsettiğiniz modifiyeleri yapabilmek için motora sağlam bir para harcamak gerekiyor.

Hocam burada şöyle bir soru sormak istiyorum.
Halihazırda üstünde takılı olan motoramı swap yapılacak?
Yoksa başka bir motorlamı swaplanacak bu araba?

Fiat coupe kendisi benim üzülmü kekim olur. Turbo'lu versiyonları da var o yüzden turbolamakta muhtemelen zorlanmazsın. Yazılım konusunda emin değilim eski bir araç ECU'su izin vermiyor olabilir.

Swap pek mantıklı olmaz kendisi zaten güçlü bir makine.

Sıra dışı bir otomobile benziyor. Modifiye konusunda pek bir bilgim yok ama bahsettiğiniz modifiyeleri yapabilmek için motora sağlam bir para harcamak gerekiyor.

Ya da motor swaplama yapmadan stage 2 yazılım da deneyebilirim.

Yan koltukta laptop ve obd 2 olan Fiat coupelara bulaşmayın 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altyapıları gtv ile aynıydı sanırsam, en sevdiğim sürüş videolarından birisi.

Hocam burada şöyle bir soru sormak istiyorum.
Halihazırda üstünde takılı olan motoramı swap yapılacak?
Yoksa başka bir motorlamı swaplanacak bu araba?

Başka bir motorla swap.
2JZ'ya da 26b deneyebiliriz motor swaptan çabuk vazgeçerim gibi çünkü normal coupe motoruda güçlü.

Fiat coupe kendisi benim üzülmü kekim olur. Turbo'lu versiyonları da var o yüzden turbolamakta muhtemelen zorlanmazsın. Yazılım konusunda emin değilim eski bir araç ECU'su izin vermiyor olabilir.

Swap pek mantıklı olmaz kendisi zaten güçlü bir makine.

Swaptan vazgeçtim ama
Farklı bir ECU takmayı deneyemez miyiz?

Başka bir motorla swap.
2JZ'ya da 26b deneyebiliriz motor swaptan çabuk vazgeçerim gibi çünkü normal coupe motoruda güçlü.

Tamamdır başka motora swaplanacaksa iyi. Çünkü Avrupa araçlarına üstünde bulunan motora swap yapmak ayrı bir güç piston, motor bloğu, Turbo ECU derken zorlaşıyor ama Asya arabalarında hepsi tek bir markadan olduğu için kolay swap oluyor mesela Hyundai ve Kia veya Toyota ve Lexus gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı