Fiat Egea Lounge alınır mı?

• Konuyu başlatan RDAs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 77
  • Görüntüleme 7B
Daha opsiyonel kelimesinin anlamını bilmeyenler araç öneriyor.
Opsiyonel yazdığım özelliklerin tamamını almak istenildiğinde 16.000₺ ücretle alınıyor. Plus paket 8.000₺ teknoloji opsiyonlarının tamamı bu paket içinde geliyor. Ek olarak 8.000₺ verilip güvenlik opsiyonlarının tamamı alınıyor.
Daha opsiyonel kelimesinin anlamını bilmeyenler araç öneriyor.
Araç opsiyon olmadan bile çok dolu bir araç. Tabii sen dediklerimi tam anlamıyor olabilirsin.

Opsiyonel yazdığım özelliklerin tamamını almak istenildiğinde 16.000₺ ücretle alınıyor. Plus paket 8.000₺ teknoloji opsiyonlarının tamamı bu paket içinde geliyor. Ek olarak 8.000₺ verilip güvenlik opsiyonlarının tamamı alınıyor.

Araç opsiyon olmadan bile çok dolu bir araç. Tabii sen dediklerimi tam anlamıyor olabilirsin.
Güzel kardeşim bir mal sırf sende var diye en iyisi o olacak diye bir şey yok. Bütün FIAT ile ilgili konularında aynı tutumu sergiliyorsun ve konun kilit yiyip bitiyor.

Galiba arkadaş yeni egea almış. Ya da savunması için Fiat maaş veriyor olabilir.
Egea modelinin sana göre eksisi nedir? Araç gayet iyi fakat bazı kişiler bunu kabullenmiyor. Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.

Egea 1.6 mjet almaktansa corolla alınabilir.
Egea modelinin sana göre eksisi nedir? Araç gayet iyi fakat bazı kişiler bunu kabullenmiyor. Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.

Sağlam değil. Canımı yolda bulmadım. 2020 model Tofaş. Bu dünyaya bir kere geliyorsun.
Ecelin gelince zaten öleceksin falan deme tedbir kuldan takdir Allah'tan.

Galiba arkadaş yeni Egea almış. Ya da savunması için Fiat maaş veriyor olabilir.
32 yaşına geldim, hâlâ "parasını vererek" satın aldığın bir malın fanatiği olmayı anlamlandıramadım.

Egea modelinin sana göre eksisi nedir? Araç gayet iyi fakat bazı kişiler bunu kabullenmiyor.
Egea modeli "parasına göre" gayet alınabilir bir araba yalnız işin kalite/güvenlik/yol tutuş/yalıtım gibi konularında kendi sınıfı içinde daha üst bütçede daha iyi bir sürü başka araba var. Yeterli paran varsa üst bütçedeki daha iyi arabalara gidersin, bütçen Egea'ya yetiyorsa da o bütçede gayet iyi bir seçim olarak onu alırsın.

32 yaşına geldim, hâlâ "parasını vererek" satın aldığın bir malın fanatiği olmayı anlamlandıramadım.

Egea modeli "parasına göre" gayet alınabilir bir araba yalnız işin kalite/güvenlik/yol tutuş/yalıtım gibi konularında kendi sınıfı içinde daha üst bütçede daha iyi bir sürü başka araba var.

Bende anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı