Fiat Egea Lounge alınır mı?

• Konuyu başlatan RDAs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 77
  • Görüntüleme 7B
Biri 2021 model, diğeri 2012 model. Artık bir zahmet olmasın.
Olduğu iddia ediliyor... Anladık ki bahsettiği sanayide mühendisliği bile yapılmadan taktırmakmış. :D

Bir şey söyleyeceğim Egea Cross 1.4 fire urban plus Fiat markasının kendi sitesinde 174.900₺. Sarı site ilanlarında 255.000₺. Bu iş nasıl oluyor anlamadım.
Sarı siteye kendi arabamı 3 milyona koysam arabanın değeri o mu oluyor? :D Bayilerden arabaları çekmişler, piyasada bulunması zor olunca da pahalıdan satmaya çalışan çakallar bunlar.

Kendi tercihi alabilir. Ben akıllarını karıştırmıyorum egea modelinin özelliklerini sayıyorum ve bu araç alınabilir ve gayet mantıklı diyorum.
Hocam saydığınız özellikler şu anda çoğu araçta var zaten, sıfır araç için FIAT ideal bir marka ama keyif almak istiyorsanız kesinlikle önermiyorum bu aracı çünkü kaliteli değil, kaliteli olsa ucuz olmazdı zaten.

Eğer sıfır alınacaksa evet, alınabilir. Ama yok 2. el alacağım dersen hiç gerek yok. 2 yıllık full paket Egea almak yerine çok daha mantıklı araçlar var. Yaşları daha yüksek olsa dahi.

Not: Yukarıdaki koyu fanatik Fiat sevdalısı arkadaşa da takılmamanı öneririm.

Olduğu iddia ediliyor... Anladık ki bahsettiği sanayide mühendisliği bile yapılmadan taktırmakmış. :D

Sarı siteye kendi arabamı 3 milyona koysam arabanın değeri o mu oluyor? :D Bayilerden arabaları çekmişler, piyasada bulunması zor olunca da pahalıdan satmaya çalışan çakallar bunlar.
Bu çakallığı en çok linkini koyacağım galeri yapıyor. Fiat / Egea / 1.4 Fire / Easy / Without bank guarantees, installment plan 5250 TL MONTHLY sahibinden.comda - 920097732
Fiat / Egea / 1.4 Fire / Street / BANKASIZ/KEFİLSİZ 3.950 TL TAKSİTLE 15 DK'DA EGEA SAHİBİ OLUN! sahibinden.comda - 905076998. 166.000₺ olan araç için 229.000₺ istemek çok ilginç.
Eğer sıfır alınacaksa evet, alınabilir. Ama yok 2. el alacağım dersen hiç gerek yok. 2 yıllık full paket Egea almak yerine çok daha mantıklı araçlar var. Yaşları daha yüksek olsa dahi.

Not: Yukarıdaki koyu fanatik Fiat sevdalısı arkadaşa da takılmamanı öneririm.
Gerçekleri söylemek fanatiklik mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı