Fiber altyapı ISS önerisi

Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
Altyapı Superonline fiber ve Türk Telekom VDSL2. 200 TL aşmayacak. Taahhüt sorun değil. Ping olmasın. En az 5 mbps upload, 20 mbps download.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı Superonline fiber ve Türk Telekom VDSL2. 200 TL aşmayacak. Taahhüt sorun değil. Ping olmasın. En az 5 Mbps upload, 20 Mbps download.

Download ve upload hızı altyapınıza ve bağlı olduğunuz santrale göre değişir.
Kesin şu sağlayıcı ile şu hızı alırsınız gibi bir yorum yapmak yanlıştır.
Turkcell Fiber altyapısı üzerinden hizmet veren bir ISS bulmanız gerekiyor.
Kablonet'in sanırım Turkcell ile ortaklığı var. Kablonet'ten altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.
Türk Telekom VDSL ile ilgili de bölgenizdeki ISS kalitelerine bakmanız lazım.
Benim oturduğum bölgede Netspeed'in hizmeti kötü ama 2 yan mahallede mükemmel erişim sağlıyorlar.

Uzun lafın kısası bölgeden bölgeye değişiyor.

TürkTelekom almaktansa Superonline alsın hocam.
Adamın başını yakmayalım. Saç baş yoldurur Superonline.
2 yıl sözleşmem var 1 yıldır çekiyorum daha 1 yıl çekeceğim.

Ben detaya girmedim ama söylenildiği gibi bölgeden bölgeye değişir ama nelerin değişip değişmediğine dikkat edilmesi gerekiyor. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim Superonline da değişmiyor pişman eder etme olasılığı çok yüksek.
Dört dörtlük internet servis sağlayıcısı yok bilinen kronik sorunlara ek olarak Superonline da ciddi şekilde sansür engelleme bant genişliği daraltması vs gibi sorunları var.
Bana göre Superonline tüplü ferrari.
TTnet vdsl 35/5 kullanırken özgürdüm rahattım bağlantı ping sorunların yoktu. Superonline a geçtim sözde
uçuyor kaçıyor speettestlere göre vs yersen. :) Steam oyun yani yurtdışı bağlantıları patates.

Ben kullanıcı olarak uyarımı yaptım gerisi sizde. Ha bu arada bu bahsettiğim sorunlar halen daha güncel yani var az önce verdiğim link çok değil 5-10 gün öncesine ait.

Adamın başını yakmayalım. Saç baş yoldurur Superonline.
2 yıl sözleşmem var 1 yıldır çekiyorum daha 1 yıl çekeceğim.

Ben detaya girmedim ama söylenildiği gibi bölgeden bölgeye değişir ama nelerin değişip değişmediğine dikkat edilmesi gerekiyor. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim Superonline da değişmiyor pişman eder etme olasılığı çok yüksek.
Dört dörtlük internet servis sağlayıcısı yok bilinen kronik sorunlara ek olarak Superonline da ciddi şekilde sansür engelleme bant genişliği daraltması vs gibi sorunları var.
Bana göre Superonline tüplü ferrari.
TTnet vdsl 35/5 kullanırken özgürdüm rahattım bağlantı ping sorunların yoktu. Superonline a geçtim sözde
uçuyor kaçıyor speettestlere göre vs yersen. :) Steam oyun yani yurtdışı bağlantıları patates.

Ben kullanıcı olarak uyarımı yaptım gerisi sizde. Ha bu arada bu bahsettiğim sorunlar halen daha güncel yani var az önce verdiğim link çok değil 5-10 gün öncesine ait.
Ben 2 yıl kadar Superonline ve TV+ kullandım bi sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı