Fiber Başvurusu ve İSS Önerisi

poe

Hectopat
Arkadaslar merhaba. Dugun sebebiyle yeni bir semte tasindim internetten yaptigim sorgulamalarda alt yapimin destekledigi hiz 93-94 Mbps olarak gozukuyor. Turktelekom 16 Mbps'lik paket kullaniyorum 6 ay sonra kontratim bitiyor. Ben de hazir altyapimin destekleyebildigi kadar paketine gore ve ucretine gore yeni bi İSS'ye basvurmak istiyorum. Yani ortalama basvurabilecegim 50 ve 75 Mbps'lik paketler olacak kampanya olursa 75'lik ilk tercihim olur. Siteyi gunluk takip ediyorum. Netspee'de gecip beya bi' memnun olan cok yorum gordum. Tavsiye eder misiniz? gercekten? ve Bir de butce olarak 400-500 TL arasinda modem router tavsiyesi alabilirsem cok sevinirim. ilgili arkadaslara cok tesekkur ederim simdiden.
IMG_3951.JPG
IMG_3926.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eve kadar fiber altyapıya sahibim TTNET kullanıyordum memnundum açıkcası ama fiyatı yükseldiği için NETSPEED'e geçiş yaptım aradaki fark şu özellikle dikkatimi çekti her gün değil ama bazı günler bağlantıda zayıflama oluyor bunu sebebini bilemiyorum ama genel olarak bundan da memnunum. Daha önceki konuya yazdığımın aynısını yazıyorum hocam gönül rahatlığı ile geçiş sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı