FIFA 20 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG Hatası

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir sorum olacaktı. FIFA 20'yi 5 10 gün öncesine kadar rahat sorunsuz bir şekilde oynuyordum ancak bazı sıkıntılar başladı. 1-2 gündür oyuna giriyorum ekranda böyle hafif kırılma, dalgalanmamı artık nasıl deyim öyle bir şey oluyor. 1 dakika sonra introyu geçiyorum geçer geçmez hemen hata veriyor. Bunu nasıl düzelteceğim yardım edebilir misiniz lütfen? DDU'dan sürücüyü kaldırıp tekrar en güncelini kurdum. YouTube'dan çeşitli yöntemleri denedim olmuyor. Anlayamadım çok garip bir sorun, başka oyunlarda böyle hatalarla karşılaşmadım hiç.

Adsız.png

Moderatörler sorunun çözüldüğüne dair bir rapor gelmediği halde konuyu çözüldü olarak işaretlemez, siz yanlışlıkla tıklamış olabilirsiniz.

Sorununuza gelince; eski sürücüyü kurmak sorunu çözmediyse sürücüyü tekrar en günceliyle değiştirin; zira 5 sene önceki sürücü. ProcMon raporu paylaşın, belki bir şey çıkabilir.

Hocam öncelikle bir yere tıklamadım sadece yanıt veriyorum forumu az da olsa biliyorum.

Diğer yazdığınıza gelirsem zaten en günceli kurulu şuanda ancak yine de hatayı alıyorum maalesef.

Rapor paylaşın.
Tamam hocam. Raporla düzelir. Siz hata raporu oluşturursanız arkadaşlar yardımcı olabilir.

Hocam, zaten günceli ile hata aldığınız için ben daha önceki bir sürücüyü kurup deneyin dedim.

Hocam, zaten günceli ile hata aldığınız için ben daha önceki bir sürücüyü kurup deneyin dedim.

Zaten size söylemedim, diğer arkadaşa söyledim. (Bu arada Process Monitor'u zaten denemiştim ancak bir fayda etmemişti hocam.)
Bu arada hala çözüldü olarak gözüküyor, düzeltme şansımız yok mudur acaba?

Ekran kartınız arızalı. Nokta.

Hocam hesap 1 ay ceza puanı aldığı için malum cevap yazamadım .(Mecburen başka hesap açıp cevap yazdım) Ekran kartı arızalı diyorsunuz ama diğer oyunlarda böyle sorunlarla karşılaşmadım Football Manager,GTA,Battlefield vb. oyunlarda sorun yaşamadım Fifa'da yaşıyorum sadece. Anlamadım bende tam olarak ne olduğunu.

Geri
Yukarı