FIFA 23 alınır mı?

asdawas1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, FIFA 22 var. 200 saate yakın kariyer modu oynadım. FIFA 23'e geçmek istiyorum. 175 TL'ye kariyer modu için alınır mı?

Alınır hocam son FIFA oyunu bende alacağım indirim bitmeden, zamlanmaz ama bu fiyata bi daha bulamayız gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaş FIFA 20'den geçeceğim demiş. Arada çok aşırı bir fark var mı siz söyleyin? FIFA 20'ye kadro güncellemesi yaptım oynuyorum FIFA 23 almama rağmen.

FIFA 23'de açılma sorunları var ve oyun gereksiz derecede kasıyor, optimizasyon çöp.

Ayrıca EA bize kazık attı FIFA 23 alırken. İndirime girdi oyun 300 TL gibi bir fiyattan aldım 2 hafta sonra 180e falan düştü. EA gözümde bitti. FC24 falan da almıyorum, alternatif futbol oyunu çıkana kadar eskilerle devam.

Hocam arkadaş FIFA 20'den geçeceğim demiş. Arada çok aşırı bir fark var mı siz söyleyin? FIFA 20'ye kadro güncellemesi yaptım oynuyorum FIFA 23 almama rağmen.

FIFA 23'te açılma sorunları var ve oyun gereksiz derecede kasıyor, optimizasyon çöp.

Ayrıca EA bize kazık attı FIFA 23 alırken. İndirime girdi oyun 300 TL gibi bir fiyattan aldım 2 hafta sonra 180e falan düştü. EA gözümde bitti. FC24 falan da almıyorum, alternatif futbol oyunu çıkana kadar eskilerle devam.

Optimizasyon sorunları olduğu doğru ama EA'in size 300'den verip sonra 180'e satması oyunu kötü yapmaz ki bu firmanın fiyat politikasıyla ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı