FIFA Online 4 tuşlar geç algılanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

safaarda38tr

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8 ddr4
Ekran kartı
intel hd 4000
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-3537U CPU @ 2.00GHz 2.50 GH
Oyunda offline oynarken oyun kasmıyor (FPS'e bakmadım) ama Online oynadığım zaman tuşlar tam zamanında algınamıyor. Bazen algınıyor gibi oluyor, sonra yine kasmaya başlıyor. Gamepadle oynuyorum, internet hızım 25-35 arası değişiyor. Bu sorunun çözümünü hiçbir yerde görmedim, buraya yazayım dedim. Umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.

Oyunda offline oynarken oyun kasmıyor (FPS'e bakmadım) ama Online oynadığım zaman tuşlar tam zamanında algınamıyor. Bazen algınıyor gibi oluyor, sonra yine kasmaya başlıyor. Gamepadle oynuyorum, internet hızım 25-35 arası değişiyor. Bu sorunun çözümünü hiçbir yerde görmedim, buraya yazayım dedim. Umarım yardımcı olursunuz, teşekkürler.

Aynı sorunu yaşıyorum tamamen kardeşim oyun ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum son 9 aydan beri bu sorun beni mafediyor. Geçen oyunu sildim her şeyiyle ve 2-3 gün güzel oynayabildim. Perşembe günü yine başladı bu sorunum. Asla yardımcı olmuyorlar.

Aynı sorunu yaşıyorum tamamen kardeşim oyun ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum son 9 aydan beri bu sorun beni mafediyor. Geçen oyunu sildim her şeyiyle ve 2-3 gün güzel oynayabildim. Perşembe günü yine başladı bu sorunum. Asla yardımcı olmuyorlar.

Sorunun çözümünü buldum. Windows Defender güncellemesini yapmayın ya da direkt Windows Defender'ı kapatın sorun çözüldü. Maç içinde Alt Tab atıp güncellemeye başlatmıştım düzgünken sonra yukarıda anlattığım sorun tekrar nüksetmişti ve güncellemesini durdurunca antivirüs programını sıkıntısız devam etti. Bilginize, iyi oyunlar...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı