Çözüldü FIFA23 kötü görüntü kalitesi ve düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. FIFA23 alalı 4 gün oldu. FIFA kariyer oynarken ara sahnelerde kasıyor. FPS zaten çok düşük. Saç telleri ayarı kapalı. Bir de işleme kalitesini düşük yaptım olmadı. Bir de grafikleri çok kötü, çamur gibi. Ne yapmam lazım?

Unuttum. Fifa 22 de herşey maxken 130 fps alıyordum. Sistem
Gtx 1050 ti
R3 1200 AF
16 gb ram
Galax B450M

Son düzenleme:
Çözüm
Dinamik çözünürlük açıksa grafikler çamur gibi oluyordu galiba. Ve optimizasyon çok kötü oyunda, sisteminiz kaldırmıyor maalesef.

Dinamik çözünürlüğü her türlü denedim. Bence sistemim kaldırıyor fakat dediğiniz gibi optimizasyondan olabilir. FIFA 22 yağ gibiydi.

Dinamik çözünürlük açıksa grafikler çamur gibi oluyordu galiba. Ve optimizasyon çok kötü oyunda, sisteminiz kaldırmıyor maalesef.

Hocam sorunu çözdüm. Sistem kaldırıyor. HDMI kablosunu değiştirdim çok iyi grafikler elde ettim. FPS'e gelirsek ara sahneler zaten 30 FPS'ye kilitleniyor.

Dinamik çözünürlüğü her türlü denedim. Bence sistemim kaldırıyor fakat dediğiniz gibi optimizasyondan olabilir. FIFA 22 yağ gibiydi.

Hocam sorunu çözdüm. Sistem kaldırıyor. HDMI kablosunu değiştirdim çok iyi grafikler elde ettim. FPS'e gelirsek ara sahneler zaten 30 FPS'ye kilitleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı