FIFA'daki gibi kariyer yapılabilecek oyun önerisi

BlckShdw

Hectopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller. FIFA serisindeki gibi takım ve oyuncu kariyeri yapabileceğim FIFA alternatifi bir oyun var mıdır? Mobil veya PC fark etmez.

Dün indirdim yama falan yükledim oyun çok güzel fakat yarın arkadaşım FM 24 verecek onun için sildim.

Ben oyuna bir türlü alışamadım FM 23'e nerenin nerede olduğu çok karışık geliyor oyun bayağı iyi ama hep yönetim az veriyor parayı oyuncularla anlaşamıyoruz nasıl oyuncu alabilirim.

Ben oyuna bir türlü alışamadım FM 23'e nerenin nerede olduğu çok karışık geliyor oyun bayağı iyi ama hep yönetim az veriyor parayı oyuncularla anlaşamıyoruz nasıl oyuncu alabilirim.
Yönetim az para veriyorsa kulübün mali durumu iyi değildir.
FM öyle kısa vadeli oynanacak bir oyun sayılmaz. Yani gittiğiniz takıma göre diyelim. FM çok gerçekçidir aslında, zengin bir takıma giderseniz bütçeniz de olur istediğiniz oyuncuyu da alırsınız.
Borcu olan bir takıma gidildiğinde gerçekte olduğu gibi bir yapılanma sürecine gidilmeli, maaşı çok olan oyuncular minimum zararla takımdan gönderilmeli, bu sırada kulübün katıldığı organizasyonlarda da iyi kötü sportif başarı sağlanmalı (Avrupa kupaları v.b).
Diğer yandan Porto modeli ile bonservisi elinde olan genç oyuncular alınıp parlatılıp satılabilir. Bir şekilde kulübün mali durumunu düzeltmeniz lazım.
Ondan sonrası gelir. FM sabır oyunudur.

Geri
Yukarı