Filament önerisi

quarest

Hectopat
Bir sürü konu var fakat kimi övüyor kimi gömüyor aynı markayı, ayrıca güncel olması açısından bende konu açayım dedim. Porimaya gelen zamdan sonra daha uyguna aynı kalitede bir firma arıyorum. Ayrıca filameon deneyen var mı?

Bir sürü konu var fakat kimi övüyor kimi gömüyor aynı markayı, ayrıca güncel olması açısından bende konu açayım dedim. Porimaya gelen zamdan sonra daha uyguna aynı kalitede bir firma arıyorum. Ayrıca filameon deneyen var mı?
Filament de kullanilan renk (pigment) bile plastigi cok etkiliyor. Bu yuzden kesin bir marka her filamenti iyi diye yok. Robo90, Porima, ve Robotistanin tinyLab olan filamentleri kullandim. Hepsi gayet iyi idi. Aralarindan ucu ucuna en iyisi Robo90 nin ki oldu.

Filamix ve ABG de bakabilirsiniz. Daha ucuz olanlari oneremiyecegim. Tikanikliklara sebep olabilir.

Son düzenleme:
Filament de kullanilan renk (pigment) bile plastigi cok etkiliyor. Bu yuzden kesin bir marka her filamenti iyi diye yok. Robo90, porima, ve robotistanin tinylab olan filamentleri kullandim. Hepsi gayet iyi idi. Aralarindan ucu ucuna en iyisi robo90'nin ki oldu.

Filamix ve abg de bakabilirsiniz. Daha ucuz olanlari oneremiyecegim. Tikanikliklara sebep olabilir.

Hocam Filameon'u çok fazla öven var, abg de çok pahalı Porima'ya zam geldiği için filament değiştiriyorum abg porimadanda pahalı :D robo90'a bakabilirim öneriniz için sağ olun.

Hocam Filameon'u çok fazla öven var, abg de çok pahalı Porima'ya zam geldiği için filament değiştiriyorum abg porimadanda pahalı :D robo90'a bakabilirim öneriniz için sağ olun.
Hocam N11 gibi sitelerden ucuza bulabilirsiniz ABG yi. Robo90, tinyLab ve Porima zaten en ucuz kendi sitelerinde oluyor. Rica ederim.

Evet hocam N11 de dediğiniz gibi ucuzmuş abg, bir de filameon deneyiminiz oldu mu daha önce? Şu anda robo90, filameon ve abg arasında kaldım.
Filameon hic olmadi maalesef. Ben Robo90 veya ABG tercih ederdim. Isterseniz N11/Hepsiburada/Trendyol gibi sitelerde yorumlara bakabilirsiniz.

İkisini de kullanmadım, ikisi için de iyi ve kötü yorumlar okuduğum için bugün pas geçtim.

Aslında dün 2 tane "fazla" ucuza (kuponla 200-210) ABG almıştım ama satıcı yorumları hoşuma gitmedi ve onları da iptal ettim.

Günün adam gibi tek karlı alışverişi naturel Porima ABS oldu, 275 o da.

Microzey'e de bakabilirsin, kuponla 250 civarına gelir, eh işte tadındadır, renk çeşitliliğini oldukça arttırmışlar, haklarını vermek lazım o konuda.

Son düzenleme:
İkisini de kullanmadım, ikisi için de iyi ve kötü yorumlar okuduğum için bugün pas geçtim.

Aslında dün 2 tane "fazla" ucuza (kuponla 200-210) abg almıştım ama satıcı yorumları hoşuma gitmedi ve onları da iptal ettim.

Günün adam gibi tek karlı alışverişi naturel porima abs oldu, 275 o da.

Microzey'e de bakabilirsin, kuponla 250 civarına gelir, eh işte tadındadır.

Hocam filameon deneyimlemeyi düşünüyorum, tam microzey alacakdım dur bir konulara bakayım dedim filameon öneren çok fazla, Trendyol'da falan yorumlar hep ucuz olduğu için denemelik aldım porimadan daha iyi çıktı gibi yorumlar, çok bilgi olmadığı için hakkındada alıp deneyimleyeceğim, deneyimim hakkında konuda açarım, baktım çok kötü iade eder abg alırım teşekkür ederim hepinize.

Geri
Yukarı