Firefox kötü mü?

Chrome, Yandex ve Opera kullandım ve benim için korkunç bir deneyimdi. Firefox kullanıyorum içinde sadece AdGuard AdBlock eklentisi var akıcılığından gayet memnunum yakın zamanda arayüzüde değişti gayet şık duruyor şimdi. Chrome, Yandex browser ve Opera'da yaşadığım YouTube'da ve video ağırlıklı sitelerde tam ekran yapınca 5 saniyelik bir gecikme yaşıyordum Firefox'da hiçbir zaman böyle bir şey yaşamadım. 80'li sürümlerin başında yüksek bellek tüketsede benim için sıkıntı değil çok memnunum Firefox'dan.

Sil yükle yapın o geciyor bende de oluyordu 6 ayda bir yüklüyüp siliyorum her şeyini sorun ortadan kalkıyor.

Palemoon, Basilisk gibi tarayıcıları NPAPI destekleyen uzantılar için kullananlar var. Basilisk aslında çok eski bir Firefox sürümünün modifiyelenmiş hali. NPAPI, Facebook oyunlarında hile yapmaya yarıyor bu uzantı türü artık desteklenmediği için bu tarayıcılar kullanılıyor genelde.
Demeyi unutmuşum bu arada.

Yıl 2013, dragon city, farmville zamanında az mı web siteleri üzerinden hile yapmaya çalıştık :)

Gizlilik isteseydim tor kullanırdım.

Bu günlerde saçma bir şekilde gizlilik muhabbeti dönüyor internet ortamında. Pentagonun işi gücü yok 15 yaşında Valorant için hile araya ergenleri mi izleyecek? Ben Firefox kullanıyorum tasarımını sevdiğim için. Benim bilgisayarımda hepsi hızlı, yarıştıkları alan göz zevkim ve eklentiler oluyor genelde.

Yok neymiş efendim Chrome her şeyi izliyormuş. Allah Allah işe bak yav, yanında Android kullanan telefonun sabah - akşam açık duruyor ama?

Ne yapayım ne edeyim Firefox'u bırakamıyorum, hep bir sempati var içimde Firefox'a karşı. Memnunum. Hızlı, güvenilir ve göz zevkime hitap ediyor.
Aynen düşünüyoruz :)
Gizlilik isteseydim tor kullanırdım.

Bu günlerde saçma bir şekilde gizlilik muhabbeti dönüyor internet ortamında. Pentagonun işi gücü yok 15 yaşında Valorant için hile araya ergenleri mi izleyecek? Ben Firefox kullanıyorum tasarımını sevdiğim için. Benim bilgisayarımda hepsi hızlı, yarıştıkları alan göz zevkim ve eklentiler oluyor genelde.

Yok neymiş efendim Chrome her şeyi izliyormuş. Allah Allah işe bak yav, yanında Android kullanan telefonun sabah - akşam açık duruyor ama?
İşin komik kısmı

[Android]:
Kernel: Linux
Lisans: Apache
Bloatware (0-100) = 100
Spyware (0-100) = 100

Ayriyeten Tor’a bağlandığınzda malicous server’e bağlanma ihtimaliniz de var. Can Değer anlattı bunu.

Onlar Valorant hilesinden değil de başka şeylerden korkuyorlar bulunur diye ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı