Firma için logo önerisi

Bir de biraz konu dışına çıkıyor ama ödeme yöntemi olarak "iyizico"yu düşünüyorum daha iyi olan bir ödeme yöntemi var mı?

Aslında bazıları güzel üzerlerinde biraz oynayıp güzel bir şey çıkabilir ortaya.
Logo maker falan kullanmani tavsiye etmem. Tutmak istiyorsan gerekli profesyonel programları kullanman veya yada işini güzel yapan bir freelancer'dan yardım alarak özgün olman lazım. Çünkü bir sitede ilk göze batan logo,sitenin ismi ve tasarımı oluyor.

Logo maker falan kullanmani tavsiye etmem. Tutmak istiyorsan gerekli profesyonel programları kullanman veya ya da işini güzel yapan bir Freelancer'dan yardım alarak özgün olman lazım. Çünkü bir sitede ilk göze batan logo, sitenin ismi ve tasarımı oluyor.

Az buçuk Adobe Photoshop vs. biliyorum sanırım biraz kafa yorup iyi bir şeyler yapabilirim

Bence modern ve teknolojiyle bağdaştırılabilecek dikkat çekecek eşi benzeri olmayan bir logo seç kendine bir de sembol yerine sitenin isminden bir şeyler yaparsan daha alakalı olabilir.

1614198644922.png

Hocam böyle bir şey için uğraşıyordum @Shum hocam atmış :D benimkinde sadece etrafında teknolojiye ilgili şeyler dönüyordu.
Satürn halkaları şeklinde.

Geri
Yukarı