FitGirl repack sinirlendi

Eki Görüntüle 1831383

Dostlar crack oyun yükledim ve yüklerken diğer dilleri ve DirectX'i yüklememesini istedim ve kurulum bitince şöyle bir şey çıktı.
Korsan oyunu kurmayı nasıl beceremediniz? Tek yapmanız gereken size söylenen uyarıları dikkate almak. Bir de lens kullanmak çünkü İngilizce bildiğinizi düşünmüyorum.

Korsan oyunu kurmayı nasıl beceremediniz? Tek yapmanız gereken size söylenen uyarıları dikkate almak. Bir de lens kullanmak çünkü İngilizce bildiğinizi düşünmüyorum.
Zaten en baştaki yazılarda "Bunları okusan iyi olur, bu yazıyı görüyorsun çünkü oyunu seçici ve opsiyonel bileşenleri indirmeden indirdin" yazıyor. En altta da sövmüş zaten.

Dosya doğrulama oyun indirildikten sonra yapılıyor yalnız. : D

20 dosya ile çalışan bir oyunu da ne gördüm ne duydum.
Five Nights at Freddy's mesela tek dosya ile(O da exe zaten) çalışan bir oyun. Çoğu indie oyun öyle AC Valhalla veya GTA gibi 1000 tane dosya barındırmıyor.

Bazı küçük çaplı oyunlarda yaşanıyor bu durum ben yetişkin oyununda yaşamıştım bu oyunun tam kurulum haricinde dosya kontrolünün olmamasını belirtiyor. Büyük ihtimalle bunu daha önceden farklı şekilde ifade etmişler fakat sitesinde bu durum için şikâyet görünce sinirlenmişlerdir ve bu tarz bir uyarıya yönelmişlerdir.
Dosyalar büyük ihtimalle tamam anlayacağınız.

Akıllara şunu getirdi.

Adsız60.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı