FitGirl'de mining RAT veya başka bir virüs var mıdır?

bad life

Centipat
İyi bir sistemim var FitGirl'in orrjinal sitesinden toorentle GTA 5 yüklemeyi düşünüyorum bir zararı var mıdır güvenilir midir? Ve Online var mıdır yanında.

Bunun nedeni empress şu anda Denuvo'yu crackleyebilen tek kişi olduğu için cracklere kendi kopya korumasını yerliştiriyor bu nedenle de cracklerin içinde bekleyen kendi komutuyla devreye girebilecek bir virüsün olmadığını kanıtlamak mümkün değil. Kanıtlanamayacağı için normal şartlarda güvenli sayılır ama empress şahsının şizofrenik konuşmalarını da hesaba katınca bu teoriyi daha muhtemel hale getiriyor.

Hocam korkurtmayın beni :D

Resmi sunucularda da oynuyorsun ama zahmetli bir iş, buradaki çoğunun becerebileceği şey değil.

Bu 20K kişi şu anda korsan oyunları SpaceWar üzerinden online oynayanlar, ben de çok oynadım mesela Dying Light 2.

hocam yani online oynayabilir miyim

Hocam yani online oynayabilir miyim?

GTA V'i Rockstar serverlarında korsan oynayamazsın. Yalnızca korsan kullananların kendi aralarında co-op olarak multiplayer olarak oynabilmesi mümkün.

Oyundan oyuna değişiyor bu durum, Dying Light 2 ile Remnant 2'yi oyunun kendi sunucularında satın alanlarla beraber oynayabiliyorsun. Rockstar oyunlarında oynayamıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı