Fitness antrenman programı nasıl?

0yusuferen

Zeptopat
Daha fazla  
Sizce yaptığım program nasıl?
Göğüs günündeki son iki hareket aynı gibi geldi bir de sırt hareketleri aynı gibi geldi bu hareketlere başlama sırasıda yazdığım gibi üstten alta doğru yapıyorum değiştirme gerektiren bir şey var mı bu program iyi mi?

1. gün.

-Göğüs
Bench press ısınma.
Dumble press 4x10.
İncline dumble press 4x10.
Cable crossover 4x10.
Butterfly 4x10.

-Biceps
Hummer curl 4xtükeniş.
Barbell curl 21 tekrar.
İncline curl 4X tükeniş.

2. gün.

-Sırt
Lat pulldown ısınma.
Pulldown 4x10.
Cable row 4x10.
Dumble row 4x10.
Barbell row 4x10.

-Triceps
Dips 4xtükeniş(ağırlıklı)
Triceps pushdown 4xtükeniş.
Skull crusher 4xtükeniş.

3. gün.

-Bacak
Squat 4x10.

Leg press 4x10.

Leg extension 4x10.
Calf 4xtükeniş.

-Omuz
Lateral raise 4xdrop.
Shoulder press 4x10.
Face pull 4x10.

-Bilek
barbell back palm-up 4x20
Wrist curl 4xdrop | süper set.
Reverse wrist curl 4xdrop |

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence göğüse triceps ve sırta da biceps eklemelisin. Tricepse de triceps rope pushdown ekle bence doğru yapıldığında mükemmel oluyor. Hatta o kadar keyif alıyorum ki 5-6 yaptığım oluyor, bir de French Press ekleyebilirsin yine tricepse. Hareketleri de 4x12 yapmanı öneririm.

Bence göğüse triceps ve sırta da biceps eklemelisin. Tricepse de triceps rope pushdown ekle bence doğru yapıldığında mükemmel oluyor. Hatta o kadar keyif alıyorum ki 5-6 yaptığım oluyor, bir de French Press ekleyebilirsin yine tricepse. Hareketleri de 4x12 yapmanı öneririm.
4x10 yapmamın nedeni ağır çalışmam o yüzden daha iyi oluyor ve dediğin triceps ve biceps gibi küçük kas gruplarını ful tükeniş yapıyorum çabuk recover oluyor.

4x10 yapmamın nedeni ağır çalışmam o yüzden daha iyi oluyor ve dediğin triceps ve biceps gibi küçük kas gruplarını ful tükeniş yapıyorum çabuk recover oluyor.
12 tekrar bilimsel olarak büyümek için en iyi şekil. Yine de siz bilirsiniz hocam kolay gelsin size.

Geri
Yukarı