Fitness görevlisi sürekli kardiyo yaptırıyor

ExE.1

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm. Ben Fitness'a başladım hatta 4 gün falan gittim diyebilirim. Fakat hoca 12 - 16 yükseklikte ve 5 hızında 40 dakika kardiyo yaptırıyor. İlk gün 25 dakika yaptırmıştı fakat son 3 gündür 40 dakika kardiyo bir de üstüne 10 - 15 dakika bisiklet antrenmanından yaptırıyor. Fakat sadece kardiyo yaparak deri sarkması ve çatlaklardan korkuyorum. Biraz kilolu birisiyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu hocanın videosunu da izledim. Benim amacım yağ yakmak ve kas yapmak umarım ileride inşallah deri sarkması ile karşılaşmam da iyi bir vücuda sahip olabilirim.

Kardiyo mardiyoyu bırakın, antrenmana ağırlık ile başlayın. Antrenman sonu hit kardiyo yapın sonra yürüyüş bandında 10 15 dakika hızlı yürüyüş yapın. Veya eve doğru hızlı yürüyün. + deadlift yaparsanız cok iyi olur
Öyle günde 75 dakika kardiyo, 45 farklı karın hareketi falan gereksiz bu işler.

Kardiyo mardiyoyu bırakın, antrenmana ağırlık ile başlayın. Antrenman sonu hit kardiyo yapın sonra yürüyüş bandında 10 15 dakika hızlı yürüyüş yapın. Veya eve doğru hızlı yürüyün. + deadlift yaparsanız cok iyi olur
Öyle günde 75 dakika kardiyo, 45 farklı karın hareketi falan gereksiz bu işler.
Kanka bende öyle düşünüyorum fakat işte 104 kilo çıktım. Sonra bunu diyet filan 100 kg olarak bu sabah tartıldım. Bence yağ filan hikaye. Ben kardiyo sırasında kas yakmış olabilme ihtimalim var. Şimdi bu kişi de yoldan geçen bir insan değil. Fitness hocası. Bir bildiği vardır herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı