Fitness için 5 kg dambıl yeterli mi?

farklı fikirleri almak için yazmıştım

1453 harun fiziği yapmayacağım sadece biraz kilo almak ve fitleşmek için yapacağım.
çoğu sporcu ege fitness,ağırsağlam vs. böyle bir ağırlık ve vücut ağırlığıyla beraber fizik yapılabileceğini söylüyor.

teşekkürler hocam
İstesen de Harun abi gibi fiziğin olmaz zaten. Vücut ağırlığıyla yapacağın fizik nasıl bir şey merak ettim.

İstesen de Harun abi gibi fiziğin olmaz zaten. Vücut ağırlığıyla yapacağın fizik nasıl bir şey merak ettim.
skinny fat olmayacağım bir fizik kilo almak istiyorum ama hızlı ve yağsız olmak istediğim için.Yoksa çok kütleli olmayacağımı ben de biliyorum

harun abi fiziği yapmayacağım dememin nedeni 5kglık dumbell ile bir şey yapamazsın demesi öyle bir hedefim olsa bir spor salonuna yazılır yıllarımı verirdim

1453 harun fiziği yapmayacağım sadece biraz kilo almak ve fitleşmek için yapacağım.
çoğu sporcu ege fitness,ağırsağlam vs. böyle bir ağırlık ve vücut ağırlığıyla beraber fizik yapılabileceğini söylüyor.
Zaten salona da gitsen yapamazsın. 1453 Harun anabolik ilaç kullanıyor. Vücut ağırlığın ile pek bir şey yapamazsın ama yine de biraz fitleşmek için yapıyor isen olur.

Geri
Yukarı