Fitness için ilk günde neler götürülmeli?

Mami48

Decapat
Fitness ilk gun yanima neler almalıyım ve hareketler konusunda hocalar yardimci oluyor mu? Baska tavsiyeleriniz varsa soyleyebilirsiniz teşekkürler.

Temiz ayakkabı, deodorant, havlu, 1.5l su, temiz kıyafet, varsa salona giriş için kart götürmelisin. Hareketler konusunda hocalar genelde yardımcı oluyor fakat eğer yardım etmezlerse oradaki bulunan arkadaşlardan yardım isteyebilirsin. Seni geri çevireceklerini sanmıyorum, utanmalık durum vs. de yok. İlk aylarda full body yapabilirsin sonra çift bölge veya ppl e geçersin. Bu iş süreç işi 3 ayda makine gibi vücut yapamazsın fakat eskinden daha iyi olursun. En önemlisi de kendini sadece dünkü halinle kıyasla. Dünden iyi yarından kötü mantığı olsun.

Temiz ayakkabı, deodorant, havlu, 1.5l su, temiz kıyafet, varsa salona giriş için kart götürmelisin. Hareketler konusunda hocalar genelde yardımcı oluyor fakat eğer yardım etmezlerse oradaki bulunan arkadaşlardan yardım isteyebilirsin. Seni geri çevireceklerini sanmıyorum, utanmalık durum vs. de yok. İlk aylarda Full body yapabilirsin sonra çift bölge veya PPL'e geçersin. Bu iş süreç işi 3 ayda makine gibi vücut yapamazsın fakat eskinden daha iyi olursun. En önemlisi de kendini sadece dünkü halinle kıyasla. Dünden iyi yarından kötü mantığı olsun.

İlk gün yapılan Full bodynin o acısını sadece gidenler bilir.

Geri
Yukarı