Fitnessa 3 gün istekli gitmek mi 5 gün isteksiz gitmek mi?

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde 5 gün gidiyorum. 2 sırt 2 göğüs 1 bacak omuz karın ama bazen Full istekli gidiyorum tüm hafta bazen de yorgun yorgun gidiyorum. 1 gün offday olduğu icin de kendimi çok yorgun hissediyorum. Onun yerine 3 gün gidip sırt 1 gün göğüs 1 gün omuz bacak karın 1 gün gitsem daha mı mantıklı olur? En azından çok yorulmam daha staibl spor yaparım diye düşünüyorum.

Normalde 5 gün gidiyorum. 2 sırt 2 göğüs 1 bacak omuz karın ama bazen Full istekli gidiyorum tüm hafta bazen de yorgun yorgun gidiyorum. 1 gün offday olduğu icin de kendimi çok yorgun hissediyorum. Onun yerine 3 gün gidip sırt 1 gün göğüs 1 gün omuz bacak karın 1 gün gitsem daha mı mantıklı olur? En azından çok yorulmam daha staibl spor yaparım diye düşünüyorum.

Haftanın her günü fitnessa gitmeye gerek yok ki? Bir gün git bir gün gitme işte mis gibi dinlendirmiş de olursun kaslarını. Ben hep 3 gün gidiyordum bazen keyfi 4 oluyordu. Genelde şey yapardım Pazartesi Çarşamba Cuma. Haftasonu da kendime kaldığı için zaten aktif geçiyor.

7 gün ultra isteksiz gitmek. Ne kadar çok spor o kadar çok huzur.
Bu kafa yapısı artık ciddi düzeyde cringe olmaya başladı. Overtraining olursunuz. Üstüne kötü besleniyorsanız veyahut genetiğinizde el vermiyorsa başladığınız zamanki gibi kalır vücudunuz. Motivasyonun ölmesiyle spora gitmekte istemezsiniz.

Yukarıdaki yazdığım sorunu hem arkadaşlarım hem ben yaşadım. Konu sahibi gibi isteksiz 5 gün gidiyorum spora. Becerebilirsem 4 günlük bir programa geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı