Fitness'tan keyif alıyor musunuz?

Değişiyor. 2 gündür gitmedim hasta olduğumdan, olmasam da gidesim yoktu. Ama 2 gün üst üste gidince bırakasım gelmiyor.
Aga bakıyorum herkes mutlu mutlu gidiyor. Ben sabahları öfff yine mi gidicez diye uyanıyorum ama kilo aldığım için mecburen gitmem gerekiyor. bir süre gidip değişiklik görmemekten mi bilmiyorum sıkılıyorum.
Zaten her şeyden sıkılıyorum ama bu extra bi eziyet oluyor. Boks da bu şekilde.

Tek başıma gidiyorum ve şimdiye kadar of bugün de sporu var ya demedim çünkü aşırı iyi bir şey 4 ayda çok olmasa da vücudumun geliştiğini hissediyorum sırf bu his için bile gidilir bence. Hem arkadaşlarımın sayısı da arttı baya spora başlayınca.

İnanılmaz keyif alıyorum. Nadiren tek başıma gittim ama o zaman da zevk almıştım. Onun dışında hep kız arkadaşımla gidiyorum, onun da etkisi vardır mutlaka. Geçen gün kendi kafa yapımda birkaç "agamla" gitmiştim, onların verdiği gazı hiç kimse veremiyor ama orası bir başka konu.

Tek başınıza gidiyorsanız ve bu moralinizi bozuyorsa yapacağınız gelişme, kat edeceğiniz yol sizi motive etsin. Boşuna gitmiyorsunuz, bir amaç uğruna gidiyorsunuz oraya.

Benim evdeyken gidesim gelmiyor. Gidince de çıkasım gelmiyor :D
İnanılmaz keyif alıyorum. Nadiren tek başıma gittim ama o zaman da zevk almıştım. Onun dışında hep kız arkadaşımla gidiyorum, onun da etkisi vardır mutlaka. Geçen gün kendi kafa yapımda birkaç "agamla" gitmiştim, onların verdiği gazı hiç kimse veremiyor ama orası bir başka konu.

Tek başınıza gidiyorsanız ve bu moralinizi bozuyorsa yapacağınız gelişme, kat edeceğiniz yol sizi motive etsin. Boşuna gitmiyorsunuz, bir amaç uğruna gidiyorsunuz oraya.

Benim evdeyken gidesim gelmiyor. Gidince de çıkasım gelmiyor :D
Bu sorun değil bence. Evden dışarı bir adım attınız mı idmanınızın iyi geçeceğine emin oluyorsunuz o zaman. Ne güzel :D

Hocam şöyle disiplin>motivasyon yazsaydınız cuk diye otururdu.

Özellikle tek gidenlere soruyorum. Keyif alıyor ve isteyerek mi gidiyorsunuz, yoksa zorla mı?

Neden gittiğini düşün o sonucu gerçekten istiyor musun onu düşün, insan gerçekten istediği hiçbir şeyi zorla yapmaz, olmasa da olur diye düşünüyorsan zorla gidersin. 1 yıldır bir gün bile bugün de mi gideceğiz ya demedim.

Geri
Yukarı