Kilo vermem gerekirken alıyorum

BrkDeniz

Hectopat
1 aydır ağırlık çalışması yapıyorum yediğime içtiğime hep dikkat ettim hep kalori açığı oluşturdum ama 2 kilo almışım. Ramazan başlaması ile çok dikkat edemiyorum. Ağırlıklarım hep düzenli arttıyor vücudum şekillenmeye başladı göğüs kol ölçülerimde artış var ama neden kilo alıyorum? Boy 184 kilo şu an 94kg. Protein tozu ve kreatin kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kendinizi kandırıyorsunuz. Yemeğinize dikkat ederek kilo vermemeniz mümkün değil. Bir yerde yanlış bir şey yapıyorsunuzdur.

Kalori hesabını fatsecret ile yapıyorum. Günlük ortalama 2000 civarı kalori almaya çalışıyorum. Günlük ihtiyacım 2700-2800 civarı. Ama görünüş olarak vücudum toplandı işte. Kreatinin su tutma muhabbeti olabilir mi ?

Kalori hesabını fatsecret ile yapıyorum. Günlük ortalama 2000 civarı kalori almaya çalışıyorum. Günlük ihtiyacım 2700-2800 civarı. Ama görünüş olarak vücudum toplandı işte. Kreatinin su tutma muhabbeti olabilir mi ?
Kreatin kas altında su tutumunu arttırır. Ben 1 ay kullanıp 3 kilo aldım. Fakat kreatinin aldırdığı kilo kötü bir görünümden ziyade vücudu daha dolgun bir hale sokuyor.

Kreatin kas altında su tutumunu arttırır. Ben 1 ay kullanıp 3 kilo aldım. Fakat kreatinin aldırdığı kilo kötü bir görünümden ziyade vücudu daha dolgun bir hale sokuyor.
Benimde öyle vücudum kötü değil gittikçe daha iyi oluyor dolgun duruyorum sadece tartıda öyle gözüküyor

Yeni konular

Geri
Yukarı