FiveM HWID ban nedir?

İşletim sistemi
Windows 10

ichbinkdr

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 2600 6 Cores
GPU: Radeon Rx560 4gb
RAM: Gskill Aegis 8gb Cl-15, Gskill Ripjaws 8gb Cl-15
MAİNBOARD: B450M A-ProMax
HARD DRİVE: Seagate 500gb 7200rpm
SOLİD STATE DRİVE : Hikvision 480GB
POWERSUPPLY: XİGMATEK 600W 80PLUS BRONZE
Meslek
Öğrenci
İşlemci
ryzen 3 1300x 4 cores
Arkadaşlar bugün bilgisayarı açtım. Sonra FiveM'i açtım ve böyle bir hata aldım anladığıma göre bu bilgisayar üzerinden bağlanamazsınız 297 gün bekleyin diyor. Sebebi nedir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• fivemhata.png
    fivemhata.png
    545,4 KB · Görüntüleme: 304
Bilgisayarı yeni aldım neden böyle bir şey oldu anlamadım. Sadece söküm takım yaptım HDD üzerinde oda gerekli bir şeydi görmedi ilk sistem sonra gördü.

Harddisk serial numarasını değiştirerek veya eski harddiski takarak sorunu çözebilirsiniz.
Değiştirme programları var mı?

Hard disk Serial numarasını değiştirerek veya eski hard diski takarak sorunu çözebilirsiniz.

Rastgele değişebiliyor muyuz Serial numarasını.

Bilgisayarı yeni aldım neden böyle bir şey oldu anlamadım. Sadece söküm takım yaptım HDD üzerinde oda gerekli bir şeydi görmedi ilk sistem sonra gördü.

Değiştirme programları var mı?
Regeditten yapılıyor, ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz. FiveM bazen hile kullananlardan korunmak için böyle tedbirler alabiliyor. HDD serial numara veya spooferlar (Legal değil) çözüm vermiyorsa Cfx.re topluluğuna ticket açarak sorununuzu dile getirin. Bir yanlış anlaşılma olduğunu anlayıp sizinle ilgileneceklerdir.

Attım bir rapor fakat hala geri dönmediler.

Regedit'ten yapılıyor, ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz. FiveM bazen hile kullananlardan korunmak için böyle tedbirler alabiliyor. HDD Serial numara veya spooferlar (legal değil) çözüm vermiyorsa cfx. Re topluluğuna ticket açarak sorununuzu dile getirin. Bir yanlış anlaşılma olduğunu anlayıp sizinle ilgileneceklerdir.

Programlar var fakat onlarla değişiyor mu?

Spoofer adı altında .bat dosyaları mevcut evet, otomatik olarak yapıyorlar.

Yok yok spoofer değil Serial değiştirme programları var onlardan değiştirme yapsak sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı