Fiverr hesabım durduk yere kapatıldı

k_carmZ

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba. Fiverr üzerinde aktif olarak satış yaptığım hesabım biraz önce durduk yere kapatıldı. İlkten yayında olan giglerim "denied" kategorisine taşınarak kaldırıldı. Sonrasında beni Fiverr hesabımdan çıkarttı. Şu an hesabıma giremiyorum. "Your account is temporarily disabled. We sent you an email explaining what happened." diyor.
Maile baktığımda şu mesaj gelmiş:

Ekran görüntüsü 2023-06-18 134038.jpg

Satış yaptığım kategoride aktif olarak satış yapabilen tek ben vardım ve birkaç gün kadar önce level 1 seller olmuştum. Acaba birilerinin dikkatini çekti de şikayet mi ettiler de kapandı? Yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım? Hesapta bir miktar bakiyem de vardı.

Fiverr çok cacık bir platform. Bende de aynısı oldu muhteşem para kazanıyordum ve bu hesabı geri açtıramıyorsun... Maalesef. Fiverr kullanmayın cidden boşuna uğraşıyoruz. Aynı şeyi sunan başkası patır patır satış yapıyor ama benimkisi kapatıldı. Saçma sapan bir şey.

@k_carmZ Hangi kategoride satış yapıyordunuz? Verdiğiniz hizmetin site için zararlı olduğunu belirtmişler.
Gaming kategorisinde satış yapmaktaydım. Bir oyunda oyun içi para birimi satışı yapıyordum.

Fiverr çok cacık bir platform. Bende de aynısı oldu muhteşem para kazanıyordum ve bu hesabı geri açtıramıyorsun... Maalesef. Fiverr kullanmayın cidden boşuna uğraşıyoruz. Aynı şeyi sunan başkası patır patır satış yapıyor ama benimkisi kapatıldı. Saçma sapan bir şey.
Şikayetvar sitesinde bu konuda 2022 tarihli bir konuya rastladım. O size mi ait? Benimle aynı kategoride satış yapan birkaç kişi daha var ancak onların daha hiç salesi yok. Benim kategoriyi arattığımda en başta ben çıkıyordum ve 60 reviewim vardı. Hesabı açtırmanın hiçbir yolu yok diyorsunuz bu kötüymüş... Peki hesabımdaki bakiyeyi alabilecek miyim? Ciddi bir miktar vardı çünkü.

Bir oyunda oyun içi para birimi satışı yapıyordum.
Durduk yere kapatılmamış, Fiverr platformunun amacı bu değil. Buna olanak sağlayan başka platformlar bulabilirsiniz.

Peki hesabımdaki bakiyeyi alabilecek miyim? Ciddi bir miktar vardı çünkü.
90 gün içerisinde bilgilendirme maili geleceği yazılmış.

Geri
Yukarı