Fiyat aralığı Steam'e bırakılmayan oyunlara zam gelecek mi?

Şu anlık en ucuz oyun alma yeri Epic Games gözüküyor. Orada hâlâ birçok oyuna zam gelmedi ve son kale de yıkıldı maalesef :( Left 4 Dead 2 bile 105 TL oldu yahu. Buna sinirlenmeyeceksin de neye sinirleneceksin? Yıllardır 18 TL bandında gezen oyun ve indirimle de 3-5 TL oluyordu. Ek olarak fiyat aralığı Steam'e bırakılmayan oyunlara zam geleceğini düşünmüyorum. Adamlar yapacağı kadar zam yaptı zaten. Daha ne yapabilirler ki?

Hocam sizi anlayabiliyorum. Geçen seneye kadar Pentium 4, 3 GB Ram ve ATI Radeon x1050 256 MB kullanıyordum. Windows 7 bile kasiyordu.
Benim gene iyi online oyunları oynatıyor 30 FPS olsada ama hayaller yüksek ayarlar gerçekler düşük ayarlar 720p :D Neyse umarım herkes iyi sisteme sahip olur.
Şu anlık en ucuz oyun alma yeri Epic Games gözüküyor. Orada hâlâ birçok oyuna zam gelmedi ve son kale de yıkıldı maalesef :( Left 4 Dead 2 bile 105 TL oldu yahu. Buna sinirlenmeyeceksin de neye sinirleneceksin? Yıllardır 18 TL bandında gezen oyun ve indirimle de 3-5 TL oluyordu. Ek olarak fiyat aralığı Steam'e bırakılmayan oyunlara zam geleceğini düşünmüyorum. Adamlar yapacağı kadar zam yaptı zaten. Daha ne yapabilirler ki?
Aynen. Piyasa çok değişecek. Eskiden Steam güzel ucuz PS ve Xbox pahalı bilgisayar dizmek mantıklı diyorduk artık yavaş yavaş konsola kayılabilir gibime geliyor. Fakat genede Steam sonuna kadar zorladı 1 yıldır satması gereken fiyatın kat kat aşşağısını satıyordu halada aşşağıda satıyor, ekonomiyi özetle deseler 1 hafta önce ile bu hafta çok iyi özetlenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı