Fiyat performans iPad önerisi

BugraFurkanX

Centipat
Merhaba.

Üniversiteye hazırlık için hem soru çözmek hem de konu anlatımı için bir iPad ve Apple Pencil almak istiyorum.
Aradığım özellikler: Ekranı büyük olması, tuşsuz olması ve fiyatının aşırı pahalı olmaması.
25 bin TL'ye kadar çıkabilir bütçem. Bu özelliklere sahip bir cihaz önerebilir misiniz?

Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Toplam 22000 TL tutuyor bu fiyata alabiliceğiniz en iyi cihaz iPad Air 5 olur içindeki M1 çok güçlü ve 8 GB RAM'e sahip en az 5 yılı var.
İsterseniz 700 TL farkla Apple Türkiye'den alabilirsiniz.

Dostum zaten Pro ve Air var tuşsuz (miniyi saymıyorum.). 11” ve 12.9” ekrana sahip iPad ailesi. 12.9 istiyorsan iPad Pro bakacaksın ki bütçen yeterli değil. 11 inç olarak Pro ve Air (10.9) var. 11 inç iPad Pro yine bütçeni aşıyor o yüzden tek seçeneğin iPad Air.
Ayrıca üniversiteye hazırlık için aşırı gereksiz buluyorum. Ama üniversitede de zorunluluk gibi bir şey tablet haberin olsun.

Toplam 22000 TL tutuyor bu fiyata alabiliceğiniz en iyi cihaz iPad Air 5 olur içindeki M1 çok güçlü ve 8 GB RAM'e sahip en az 5 yılı var.
İsterseniz 700 TL farkla Apple Türkiye'den alabilirsiniz.
iPad pro 26000 TL 11 inç onunla iPad air arasında aşırı bir farklılık olur mu sence aradaki farka değer mi?

Dostum zaten Pro ve Air var tuşsuz (miniyi saymıyorum.). 11” ve 12.9” ekrana sahip iPad ailesi. 12.9 istiyorsan iPad Pro bakacaksın ki bütçen yeterli değil. 11 inç olarak Pro ve Air (10.9) var. 11 inç iPad Pro yine bütçeni aşıyor o yüzden tek seçeneğin iPad Air.
Ayrıca üniversiteye hazırlık için aşırı gereksiz buluyorum. Ama üniversitede de zorunluluk gibi bir şey tablet haberin olsun.
11 inç ipad pro biraz aşıyor fakat 2-3 bin çok sıkıntı değil. iPad'i alırsam üniversitede kullanacağım zaten fakat üniversite hazırlıkta neden gereksiz dedin?

iPad Pro 26000 TL 11 inç onunla iPad Air arasında aşırı bir farklılık olur mu sence aradaki farka değer mi?

11 inç iPad Pro biraz aşıyor fakat 2-3 bin çok sıkıntı değil. IPad'i alırsam üniversitede kullanacağım zaten fakat üniversite hazırlıkta neden gereksiz dedin?

26000 TL iPad Pro 11 inç alacaksın. Üstüne 3500 TL Apple Pencil 2 alacaksın 30K'ya asla değmez.

Bence gereksiz çünkü genel olarak soru bankaları, konu anlatımı, denemelerin kalitelisi hep kağıtta ve hala da öyle satılıyor diye biliyorum. Asıl gerekli olan yer üniversite çünkü hocalar deli gibi slayt hazırlıyorlar ve tablet bu noktada çok önemli oluyor.
Üniversiteye gitmeden önce alırsın o süre aralığında da Airpods hediyesi de oluyor zaten. Ama karar senin, başarılar dilerim.

Bence gereksiz çünkü genel olarak soru bankaları, konu anlatımı, denemelerin kalitelisi hep kağıtta ve hala da öyle satılıyor diye biliyorum. Asıl gerekli olan yer üniversite çünkü hocalar deli gibi slayt hazırlıyorlar ve tablet bu noktada çok önemli oluyor.
Üniversiteye gitmeden önce alırsın o süre aralığında da AirPods hediyesi de oluyor zaten. Ama karar senin, başarılar dilerim.

Hocam şu an alması daha iyi olur eylül'de dolar 30'u rahat görür.

Geri
Yukarı