Formula 1 2019 Favori Takımınız

Aynı şekilde bende şifresiz olayı bittikten sonra izlemeyi bıraktım. En son izlediğimde Alonso Ferrari'deydi :D Vettel Redbull için falan yarışıyordu. Neyse Ferrari candır.
F. Alonso en son Logitech e-spor'a geçmişti, noldu sonra? 🤔

Redbull, Honda motoruyla nasil performans verecek merak konusu, Ferrari ve Mercedes motoruyla baş edeceğini sanmiyorum
Kış testlerinde Güç Ünitesine odaklanmışlar. :)
Hamilton'dan hoşlanmıyorum.
2017 Azerbaycan yarışında Hamilton'un Vettel'e yaptığı hareket ve ardından söylediklerinden sonra nefret etmeye başladım Lauda'nın kilerden bahsetmiyorum bile.
Niki Lauda'nın ''Lewis ona bir gün vuracak ama bu aracıyla değil yumruğuyla olacak.''
Lewis Hamilton'ın yaptığı açıklama:
''Vettel adamlığını kanıtlamak istiyorsa bunu yüz yüze yapmalı.''

Odaklanmışlar ama yakalamasi imkansız gibi Renault bile yakalamiyorsa Honda'nin işi çok daha zor. Renault kışın motor tarafinda daha büyük gelişim kaydettiğini söylüyor bugün aracini tanitti. Avustralya da ne olacağını göreceğiz. Umarim takimlar arasindaki fark az olur.

Odaklanmışlar ama yakalamasi imkansız gibi Renault bile yakalamiyorsa Honda'nin işi çok daha zor. Renault kışın motor tarafinda daha büyük gelişim kaydettiğini söylüyor bugün aracini tanitti. Avustralya da ne olacağını göreceğiz. Umarim takimlar arasindaki fark az olur.
P1 için sabah 6 da uyanmayı düşünüyorum. :D

Muhtemelen bu yıl şampiyon olamayacaklar fakat yıllar içerisinde azimle kaydettikleri gelişimden dolayı favorim Renault takımı. Umarım bir gün 2005 ve 2006 yıllarındaki güçlerine geri kavuşurlar.

Muhtemelen bu yıl şampiyon olamayacaklar fakat yıllar içerisinde azimle kaydettikleri gelişimden dolayı favorim Renault takımı. Umarım bir gün 2005 ve 2006 yıllarındaki güçlerine geri kavuşurlar.
Bu sene büyük geliştirmeler yapmışlar sanırım. Araç çok değişmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı