Forum hakkında eleştiriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öneri için açtığım konularda bile direkt öyle bir şey olmayacak, zırt pırt diyip kapatıyorlardı. Adminler hala görmedi herhalde bu konuyu.
Moderatörlerin kilit butonuna bakışı, 2020, renklendirilmiş.

1604493481378.png

O kilit butonun böyle bir hazzı var. Eleştiri ve öneri konularında elzemdir.
Özellikle @fryzen ' ın açtığı konu içimde kalmıştı. 😅
Evet, benim de.

En sacma kural adamin yanlis yazimini alintiladik diye ceza yememiz. Adam "ki" yazarken kelimeyle birlesik yazmis, ben de fark etmeyip alintiladim diye ceza yedim. Kurallarin gercekten gozden gecirilmesi gerekiyor. Kurallarda ne kadar yumusatma olsa da kurallarin tekrardan yazilmasi veya duzenlenme getirilmesi lazim.

Çok haklısınız hocam, bir forum adına biraz fazla bu kurallar.

Özellikle dolar boy ekonomi siyaset konuları en üst seviyeye çıktı. Herkes birbirine laf ediyor. Müslümanım diyorsun dalga geçiliyor. Adam sağcıyım-solcuyum diyor aşağılanıyor. Birbirine sövmedikleri kalmıyor kimse de bir şey yapmıyor. Artık sıktı gerçekten buraya insanların sorunlarını çözmek için giriyoruz. Kendini bilmez üç beş zırtapor yüzünden kalite düşüyor keyif kaçıyor.
Özellikle dolar/euro konularından bende bıktım. Moral bozması dışında sinir bozucu da. Bazen sırf kafa dağıtmak için bile buraya geliyorum ama hop dolar konusu hop boy konusu ya da birbirinin aynısı mizah konuları çıkıyor karşıma. Artık görmezden gelicem zaten.

Bir de anlamadığım bir sey var. Bugün şöyle bir konu açtım ve hiçbir şey denmeden kilitlendi. Hani neden ki? Insan gibi soru sormuştum...

Özellikle dolar/euro konularından bende bıktım. Moral bozması dışında sinir bozucu da. Bazen sırf kafa dağıtmak için bile buraya geliyorum ama hop dolar konusu hop boy konusu ya da birbirinin aynısı mizah konuları çıkıyor karşıma. Artık görmezden geleceğim zaten.

Kızgın atmak için sebebiniz nedir? Düşüncelerimi özgürce sunma hakkına sahibim.

Bir de anlamadığım bir sey var. Bugün şöyle bir konu açtım ve hiçbir şey denmeden kilitlendi. Hani neden ki? Insan gibi soru sormuştum...
Konuya dışarıdan baktığımda size özelden ulaşıp sorununuzu halletmişler gibi geldi. Demek hiçbir şey yapılmamış...

Konuya dışarıdan baktığımda size özelden ulaşıp sorununuzu halletmişler gibi geldi. Demek hiçbir şey yapılmamış...

Yok hocam yapılmadı. Korsan konularında özellikle direkt kilitlenip o sekilde yayınlıyor ve ben de sanıyordum ki ibret olsun diye. Benim konumda o şekilde yayınlanınca garibime gitti tabii.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı