Forumda hesap satışı neden serbest?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Söylediğin şey korsan oyun mantığıyla hiçbir farkı yok. Eğer korsan oyun yasaksa bu da yasaklanacak. Eğer bu yasak değilse korsan oyun yasağı da kalkmalı.
Bunun farkında bile olmaması çok üzücü bence. Anlamıyor olması çok garip.
Söylediği şeyle crack oyunculuğun hiçbir farkı yok.

Söylediğin şey korsan oyun mantığıyla hiçbir farkı yok. Eğer korsan oyun yasaksa bu da yasaklanacak. Eğer bu yasak değilse korsan oyun yasağı da kalkmalı.
O zaman git Ali Güngör'ün yazdığını oku. Yasaklasalar çoktan yasaklardı. Ben bu zamana kadar kaç kişiye FIFA sattım. Adamlar hep tedirgindi 15 TL'ye FIFA olur mu diye. Alanlar memnun. O zaman kimse oyun oynamasın kardeşim. Buna kimse karışamaz. Herkes istediğini oynar. Burada ahlak bekçiliği yapmayın bana.
Bunun farkında bile olmaması çok üzücü bence. Anlamıyor olması çok garip.
Söylediği şeyle crack oyunculuğun hiçbir farkı yok.
Tamam kardeşim, her şeyiniz doğru benim burada hesap satmam yanlış. :D

O zaman git Ali Güngör'ün yazdığını oku. Yasaklasalar çoktan yasaklardı. Ben bu zamana kadar kaç kişiye FIFA sattım. Adamlar hep tedirgindi 15 TL'ye FIFA olur mu diye. Alanlar memnun. O zaman kimse oyun oynamasın kardeşim. Buna kimse karışamaz. Herkes istediğini oynar. Burada ahlak bekçiliği yapmayın bana.

Tamam kardeşim, her şeyiniz doğru benim burada hesap satmam yanlış. :D
Sana burada ahlak bekçiliği yapmıyorum, söylediklerin yanlış demiyorum.
Korsan oyunculuktan bir farkınız yok diyorum, forumda neden serbest olduğunu soruyorum.
Sanırım kazanacağınız 3-5 kuruş parayı kaybedeceksiniz diye tedirgin oldunuz, objektif düşünemiyorsunuz.

İnsanlar genelde korsandan virüs bulaşır endişesiyle alıyorlar bu hesapları (bence).

Çoğu firma eulasında oyun üzerinden para kazanmak yasak der. Oyunu stream etmek değil de hesap satmak oyun içindeki eşyayı firma dışında satmak.

Bizim söylediğimiz şey senin söylediğin ile hiç alakası yok anlayamıyorsun galiba? İsteyen istediğini yapsın umrumda değil. Söylediğimiz şey zaten korsan oyun ile sizin yaptığınız ortak hesap mantığı aynı mantık.

Ben tek paramı buradan kazanmıyorum merak etme. Yasaklansın benim için hiç sıkıntı yok.
Sen konuyu çok saçma yerlere çektin ama. Sana yaptığın yanlış demiyorum, forumda neden serbest olduğunu soruyorum. Okuduğunu anlayamıyor musun sen? Bahsettiğin şeylerle korsan oyunculuktan farkınız olmadığını iyice kanıtlıyorsun, teşekkürler.

Sen konuyu çok saçma yerlere çektin ama. Sana yaptığın yanlış demiyorum, forumda neden serbest olduğunu soruyorum. Okuduğunu anlayamıyor musun sen? Bahsettiğin şeylerle korsan oyunculuktan farkınız olmadığını iyice kanıtlıyorsun, teşekkürler.
Kardeşim bunu git forum yöneticilerine sor ozaman. Boş boş konuşma burada. Ahlak bekçileri sizi. :p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı