Forumda kavga çıkartmaya çalışmak

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm iyi geceler arkadaşlar. Nedense insanlar birileri ile kavga edecek yer arıyor, örnek vereyim: Forumda hangi konuya girsem birbiri ile ellerinden gelse kavga edecek üyeler oluyor, birbirinin moralini bozmaya çalışan insanlar sürekli oluyor. Bu sadece forumda değil gerçek hayatta da böyle, insanlar birbirlerinin moralini bozup, kavga etmekten keyif alıyor galiba🤔

Biz forumun masum üyelerine (belki aramızda rakip taraftan birileri de vardır) raporlamak düşer :)

Forumun yaş kitlesi çok düştü hocam bana göre. Eskiden ben bunlarla çok karşılaşmıyordum açıkçası.

Forumun yaş kitlesi çok düştü hocam bana göre. Eskiden ben bunlarla çok karşılaşmıyordum açıkçası.

Birbirine hav hav diyen, garip garip ne yapayım gibi kelimeler kullanan kavga çıkarmaya çalışan üyeler gerçekten çok sinir bozucu, insanlar buraya kafasını dağıtıp mutlu olmaya geliyor ama bazıları yüzünden mutluluk kalmıyor.

100 tane mesaj hepsi evet, artar, doğru diyor fakat 1 kişi zaten onu demiş onu beğenmek bu kadar mı zor forumda bu da yok 4-5 olur 100 tane aynı mesajda olmaz ki kavga cıkartan cok kişi var söylemek istemiyorum

Aleyküm selam. İnsanların birbirlerine tahammülünün kalmadığı bir dönemde yaşıyoruz. Gözün yanındakine kaysın, farkettiyse kavga çıkarıyor.

Geri
Yukarı