Forumda kavga çıkartmaya çalışmak

@XEfe.Bey, benim demek istediğim önce karşıdakini kışkırtma sonra sorun olmaz zaten. Kaldı ki okulların kapanmayacağını belirtmişsin, doğal olarak belirebilirsin. Ancak çok beklersiniz deyip o yoruma gülücük emoji atman senin kavga çıkaracak yer aradığını gösterir. Birini sorgulamadan önce kendimizi sorgulayalım, öz eleştiri önemli. 👍

@XEfe.Bey, benim demek istediğim önce karşıdakini kışkırtma sonra sorun olmaz zaten. Kaldı ki okulların kapanmayacağını belirtmişsin, doğal olarak belirebilirsin. Ancak çok beklersiniz deyip o yoruma gülücük emoji atman senin kavga çıkaracak yer aradığını gösterir. Birini sorgulamadan önce kendimizi sorgulayalım, öz eleştiri önemli. 👍

Ben o mesajı hiç kavga etme düşüncesiyle yazmadım.

Selamünaleyküm iyi geceler arkadaşlar. Nedense insanlar birileri ile kavga edecek yer arıyor, örnek vereyim: Forumda hangi konuya girsem birbiri ile ellerinden gelse kavga edecek üyeler oluyor, birbirinin moralini bozmaya çalışan insanlar sürekli oluyor. Bu sadece forumda değil gerçek hayatta da böyle, insanlar birbirlerinin moralini bozup, kavga etmekten keyif alıyor galiba🤔

Beni de kavgaci olarak nitelendiriyorlar ama dogru konusmaktan baska yaptığım bir şey yok. Tabii bazi kabiz forum uyeleri cahilliklerinden kor olduklari icin gercekleri kaldiramayip kefal gibi atliyorlar mesajlarima. Cidden su ulkedeki cahil oraniyla rekor kirariz bu dunyada.

Yok hayatın stresiydi, şuydu buydu derken nefretini birine kusacak yer geziyorlar. Onları da suçlayamam, "kurbanlarını" da...

Dün 2 tane rastladım.. Biri kullanıcılara üst tabakadan konuşmak için sayın üye diyor, kendisi 30 mesaja sahip 1 haftalık üye.. Birisi de paşam falan çekiyor..

Selamünaleyküm iyi geceler arkadaşlar. Nedense insanlar birileri ile kavga edecek yer arıyor, örnek vereyim: Forumda hangi konuya girsem birbiri ile ellerinden gelse kavga edecek üyeler oluyor, birbirinin moralini bozmaya çalışan insanlar sürekli oluyor. Bu sadece forumda değil gerçek hayatta da böyle, insanlar birbirlerinin moralini bozup, kavga etmekten keyif alıyor galiba🤔
Ben forumda kimseyle isteyerek kavga etmiyorum, gelip de benle agresif agresif konuşuyorsa ben de o şekilde davranırım. Bazı ters tipler var forumda maalesef.

Geri
Yukarı