Forumda kendinizi hiç rapor ettiniz mi?

• Konuyu başlatan AT7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Kendimi raporlamadım ama ikinci el bölümünde istersen beni raporlayabilirsin demiştim. O kişide raporlamış hem mesajımı sildiler hem 1 ay ban yedim ikinci elden.

Karikatür olayları patlamadan önce forumda bir karikatür paylaşmıştım. Mesajın o şekilde kalmasının hem forum, hem de benim yararıma olmayacağını bildiğim için mesajı bulup raporlamıştım. Ceza verilmedi. Verilseydi de sorun etmezdim.

Forumda sinirlenip birine sövmüştüm. Ama bunu bi dosyaya yazıp linkini atmıştım. Sonra saçma bişey yaptığımı anladım kendimi raporladım. Geçen sene bu zamanlardı işte. Sonrası af çıktı 2 senelik ban 1 seneye düşürüldü. Daha Mart ayında yeni açıldı.

Kendini raporlamada ban yemiyorsun yani. Ya rapordan önce görüldü ya da kural ihlali bro. :/
Hocam acele yazmıştım, profil mesajıydı. Cümleye küçük harf ile başlamıştım, bir de aynı kelimeyi iki kere yazmıştım. Kibarca açıklayarak rapor göndermiştim. Zaten sileceğim bir mesajdı, ileride konusunu açmayı düşündüğüm için şu anlık duruyor. Hâlâ garip hissediyorum bu olay hakkında 😀

İsterseniz aşağıdaki linkte de açıklamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı