Forumda Özel Mesaj Kapatılsın mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Moderatörleri kapsamasın bu yasak ama örneğin benim soracağım şeyler oluyor :) Özel mesajla yönetime ulaşmam gerekiyor :)

Aynı zamanda özel mesaj gönderme kısmına bir uyarı eklenmeli.
bkz: "Eğer soru soracaksanız lütfen forumda gerekli konuya başlık açarak sorunuz, en kısa zamanda cevaplanacaktır"

Biraz cümle düşük oldu gibi ama bence mantıklı

Moderatörleri kapsamasın bu yasak ama örneğin benim soracağım şeyler oluyor :) Özel mesajla yönetime ulaşmam gerekiyor :)

Bu ayrımcılığa karşıyım. Moderatör olmasamda bir moderatör kadar site de aktifim, benim gibi çok üye var. Bizlere karşı saygılızlık olur.

Aklıma geldi. Varsa böyle bişey devreye sokucam.

Böyle bir özelliğin var olduğunu başka bir sitede görmüştüm. 10 mesajdan az olanlar pm gönderemiyordu. Ama vbulletin kullanmadığım için nasıl yapılır, bilemiyorum.

Bence kapatılmasın. Yönetimsel konularda özel sormamız gereken sorular olabiliyor. Ya moderatörlere açık olsun ya da 500 mesaj limiti gayet mantıklı. Ama mesaj limiti olsun derim ben. Çünkü zaten 500 mesaj atmış biri bu forumda özel mesaj atmaz zorunda kalmadıkça.

Mesaj atmak için belli bir yorum sınırı koyarsanız, bu seferde boş boş konular açılacak. Yorum kasmak için. :D

Recep abi kendine özel mesajları kapatman daha iyi olacaktır. Bu durumda insanlar konu açmak zorunda kalacaklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı