Fotoğraf çekmek için iPhone 11 alınır mı?

Hocam bir sürü Samsung kullandım ve bir sorun keşif ettim. Bir arkadaşımı arayınca ekran kilitleniyor ve açamıyorum. Bu bir süre sonra oluyor. 6 tane andriod telefonum oldu 5 tanesinde bu sorun ortaya çıktı. Ha bir de andriodlerin güvenlikleri güçlü olmuyor. Ondan dolayı

Android'lerin güvenliği güçlü olmuyor diye bir şey yok. Ve evet dediğiniz gibi Samsung da o sorun var. Xiaomi, Realme, Oppo bakabilirsiniz. 3 markanın da iyi kameralı telefonu var.

Hocalarım selam. Huawei Mate 10 Pro'ya sahibim ve kamerası bozuk(bozuldu) şu an Nokia 3310'un kamerası olsaydı böyle çekerdi. Ayrıca Android'de genel bir sıkıntı olduğu için Apple'ın en son sürümünün en düşük modeli iPhone 11 almaya karar verdim. Almaya değer mi? Kullanacağım şeyler: Kamera, video, sosyal Media, müzik. Not olarak ekliyim oyun oynamam (daha doğrusu telefonda oynamam)
11 Pro, 12 mini alabilirsiniz. İphone 11 hala güçlü bir telefon. Alınır.
Android'lerin güvenliği güçlü olmuyor diye bir şey yok. Ve evet dediğiniz gibi Samsung da o sorun var. Xiaomi, Realme, Oppo bakabilirsiniz. 3 markanın da iyi kameralı telefonu var.
Kamera olarak Oppo önermeniz çok ilginç.

Arkadaşlar evet Çin markalarının iPhone 11 ile kıyaslanabilecek seviyede kamerası olan telefonları var ama hiçbiri iPhone 11'den daha ucuz değil, eğer ucuza varsa da ben denk gelmedim.
Eğer siz biliyorsanız lütfen sadece marka yazmak yerine model ismi de verin hepimiz faydalanalım.
Umarım 2021 yılında hala kamera açısından tek değişkenin megapiksel olduğunu falan sanmıyorsunuzdur.

"Kamera, video, sosyal Media" için yazmışsınız. 3 ihtiyacınız için de biçilmiş kaftan iPhone 11. Alın geçin. Daha ucuza bunları iPhone 11'den daha iyi yapabilen Android telefon yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı